Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich!

Wiadomości z frontu. Wiech zawisła- jest śliczna- toporek i młotek się krzyżują nad piłą a dookoła sosenkowy wiecheć. chłopaki się postarali.

Od wczoraj biją się łaty.

Wyrazy zazdrości dla SP oraz wysztkich na wyzszym etapie rozwoju :wink: Życzenia dobrej pogody i "pomyślnych wykonawców" dla wszystkich pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim - melduje się Ivette - pamiętacie mnie jeszcze? :-?

 

Ja podczytuję ale zapiernicz mam taki, że na nic oprócz pracy i budowy nie starcza czasu i mózgu...

Cieszę się z postępów u wszystkich a sama mam nadzieję, skończyłam walkę z kolorkami z tikurilli, które nie wychodziły takie jak na próbniku :evil: i dlatego w ramach zniechęcenia trochę się wszystko odwlekło... No i porządnego doła też mam za sobą...

Ale ścianki żpowinny być gotowe za tydzień - strasznie długo trwa to malowanie z grudntowaniem i sprawdzanie kolorków. Po malowaniu kładziemy panele, w międzyczasie montujemy meble kuchenne i wprowadzka!

 

CZY KTOS MA DOBREGO I NIEDROGIEGO FACETA DO PODBITKI??? Bo bez podbitki nie mogę położyć tynku zewnętrznego oraz zacząć cokołu i tarasu itd.

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SP - gratulki za tempo

 

Ivette - doły każdy ma co jakiś czas (ja właśnie w dole) ale z tego się na szczęście wychodzi. To podbitka przez tynkowaniem? nie wiedziałam, wręcz myślałam, że przed

ja niestety nikogo nie mam

 

ale za to, sama poszukuję gościa, co by mi podłączył switcha od netu do łącza tp i rozprowadzonej sieci. niestety usługi w tym kierunku telekomuny są nie do przyjęcia. więc jakby ktoś, wiedział coś to, proszę o namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, trochę dzisiaj późno, ale lepiej późo niż wcale ... :D

 

 

Ivette: super , no to niedługo z Czupurkiem parapety pijecie? :lol:

 

Bodekku - mówiłam, że bramy z górnej półki, to nie uchylniak i nie zwykła segmentówka z 2,5 cm panelem!!! A o cenie to już było!!!! i cicho sza...

 

Maksiu - oby Cię zielska nie wciągnęły! :D dzisiaj jechałam do Suchania przez Stargard, i przejeżdżałam koło Ciebie, niestety czas gonił ...

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego dnia!!!

 

niestety nie znam Pana od neta ani od podbitek... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

jestem cały czas na posterunku, tylko, że nie mam siły pisać :-? spędzanie 5 godzin w bezruchu przed komputerem, to nic fajnego, a muszę..

 

No dobra, starczy narzekania.

 

Słuchajcie, tak sie napaliłam na nowego Muratora, że go kupiłam! Nic strasznego, powiecie? Tak, tylko, że wcześniej go zaprenumerowałam :D

 

Didi lub ktoś, jakbyś chciała służę za panią kioskarkę i mogę ci dostarczyć Muratora wprost do domu! Reflektujesz? Jakby co, dam ci numer telefonu na priva :D

 

Ech, myślenie nie boli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również się melduję

jak się nic nie popieprzy to, może dzisiaj spędzę pierwszą noc u się :p

wczoraj wpadłam w sumie na budowę na godz., a tak te koniki dawały czadu, że nie chciało mi się wracać. może dzisiaj wysłucham koncertu do końca

 

Józia - ty to masz szczęście kobito. mój to, umie tylko w kuchni trochę pogotować, pozmywać no i poprasować. do typowo męskich prac lewe rączki - ja ze śrubokrętem latam (ale kafli kłaść nie będę :lol: ).

a zdjęcia gdzie?

 

Jolly - z tym piciem to i owszem ale po wypłacie. szkopuł w tym, że ja ni mam jeszcze parapetów. to mogę pić, czy nie?

 

miłego dnia wszystkim życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...