Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Oj, Pawel , Pawel, ryzyko nie warte gry!!! Masz utarg roczny netto 500.000 i jak US Cię zrewiduje i nakaże zwrot 15% to wypłać natychmiast 75.000!!!!!! Plus oczywiście odsetki od momentu sprzedania pierwszego produktu z obniżoną stawką - nie wiem czy to się tak opłaca, bo niby podatek zapłaciłbyś wcześniej ale byłoby to rozłożone w czasie i mniej obciążające, ale te odsetki .... Oczywiście kupujących to nieinteresuje i mają rację, to tylko producent lub sprzedawca będzie się bił z US a walka znając życie jest nierówna i koniec!!!! My wolimy nie ryzykować, bo z naszym utargiem chyba byśmy musieli się zwinąć z rynku lub przez kolejne lata mieć zablokowane konto i egzystencja marna ....

 

Pozdrawiam i życzę wsio dobrego! :wink: Mam nadzieję, że gra warta świeczki!

 

Bodekku więc w przyszłym tygodniu napiszesz jak do Ciebie dojechać!!!

 

Maksiu - a co Ty tu robisz, miałeś odpoczywać na łonie natury, a Ty ciągasz kompa ze sobą... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja też na posterunku!

Bodekku- nakazuję Twoim wreszcie zacząć- czary mary- daj zanć czy zadziałało bo ostatnio cos kiepsku u mnie z czarowaniem.

jolly- zgadzam się, że murator nie jest żadną wykladnią, podobnie jak telewizja w której wielokrotnie mówili o tym wyjściu ewakuacyjnym 7% :wink: Ale wyroki NSA to już raczej o czymś świadczą- murator powołuję się właśnie na nie!

Wczoraj byłam u SP- gości ma a gości. Co rusz nowe autka podjeżdżają podziwiać jej domek i jej tempo. Teraz kolejne czary - kafelki, przybywajcie (hokus pokus). A w domku super, oby tak dalej!!No i najważniejsz- ma już trawę skoszoną własnokosiarkowo- ukryła ją skrzętnie za domkeim aby podziwiali ją tlyko niektórzy. Aha- a na jej mężusia czeka górka czarnoziemu :wink: (Joasiu)

Joasia Jasia- a morze morze byście sobie zafundowali?? Morza może nie trzeba zgłaszać :wink: Z drugiej strony szkoda Waszego trawniczka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Wszystkich

 

Wreszcie piątek no i weekend :)

 

jolly napisała

Ktoś pisał o balustradach - za 1000? gdzie? i jakie wzory? jaka wielkość?, bo to baaaaaaaardzo tanioooooo!!!

 

to ja napisałam

 

Tak myśle:

Kupię słupki za ok. 300,- do tego stolarz zrobi mi sztachetki z drewna co zostało z dachu, mężuś to pomaluje no i chyba styknie na to 1 tys.

 

Lub inna opcja:

Kupię metalowe rurki za 500,- i kupię coś w rodzaju plexi na ścianki.

 

jolly ja sama nie wiem

 

te schody i dodatki są tak cholernie drogie, że siedzę sama i wymyślam.

 

w ciągu 2 tygodni mam zamiar skończyć te schody zrobię zdjęcie i pokażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja też na posterunku!

Bodekku- nakazuję Twoim wreszcie zacząć- czary mary- daj zanć czy zadziałało bo ostatnio cos kiepsku u mnie z czarowaniem.

jolly- zgadzam się, że murator nie jest żadną wykladnią, podobnie jak telewizja w której wielokrotnie mówili o tym wyjściu ewakuacyjnym 7% :wink: Ale wyroki NSA to już raczej o czymś świadczą- murator powołuję się właśnie na nie!

Wczoraj byłam u SP- gości ma a gości. Co rusz nowe autka podjeżdżają podziwiać jej domek i jej tempo. Teraz kolejne czary - kafelki, przybywajcie (hokus pokus). A w domku super, oby tak dalej!!No i najważniejsz- ma już trawę skoszoną własnokosiarkowo- ukryła ją skrzętnie za domkeim aby podziwiali ją tlyko niektórzy. Aha- a na jej mężusia czeka górka czarnoziemu :wink: (Joasiu)

Joasia Jasia- a morze morze byście sobie zafundowali?? Morza może nie trzeba zgłaszać :wink: Z drugiej strony szkoda Waszego trawniczka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olka- aaaaaa jeśli z resztek drewna i sztachetki, to starczy!!!

 

a jeśli idzie o metalowe rurki i plexi - to nie wiem.

My robiliśmy Józi S. balustrady na balkon też metalowe z wzorkiem, spytaj czy dla niej drogo!!!

Na schody wyszłoby mniej materiału i na pewno taniej a i z poręczą i z zamocowaniem nie miałabyś problemu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...