Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich!!!

 

Teska jak Ci się udało kupić tak tanio, mam kolegę u Wiśniowskiego i brama samojezdna wersja lux z bajerkami tylko ocynk kosztuje 2870+vat, do tego napęd 1200+vat i furtka 630 + vat, za malowanie proszkowo chcą 25% więcej ... wymiary takie jak Twoje, za przęsło 246/m2!!! Jakim cudem zeszli Ci na 3500 za bramę z napędem i 2x malowane proszkowo!!! Toż to cud!!! nic tylko z Tobą chodzić i negocjować ceny!!!!

WYCHODZI NA TO ZE DALI CI 45% RABATU!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOLLY

 

 

obeszłam wszystkich wisniowskich....i ten zjezdza ze swojej marzy ale sprzedaje wiecej...reszta tych facetów jest zła na niego..wszyscy robili mi wycene za całosc ( taka sama) o 3,5 - 4 tys drozej.....

 

 

JOLLY - nie pisze bzdur wiem co ile kosztuje - kowale itp..sa po prostu nieopłacalni...biorac pod uwage jakosc wykonanaia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOLLY

 

 

obeszłam wszystkich wisniowskich....i ten zjezdza ze swojej marzy ale sprzedaje wiecej...reszta tych facetów jest zła na niego..wszyscy robili mi wycene za całosc ( taka sama) o 3,5 - 4 tys drozej.....

 

 

JOLLY - nie pisze bzdur wiem co ile kosztuje - kowale itp..sa po prostu nieopłacalni...biorac pod uwage jakosc wykonanaia.

 

 

PAWEŁ

 

 

za drzwi płaciłam 950 zł....i nie wierze ze debowe kupisz za te cene...natomiast za tą kase nie chce miec drzwi z forniru...:( jak co komu sie podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józia

to nie horror to film o miłości, choć bardzo się bołam. Teraz bym poszła zobaczyć film jeszcze raz, bo jak się domyślasz całego nie widziałam (wtylona byłam w męża, albo miałam zasłonięte oczy). Jak to w filmach Shyamalana - pełne zaskoczenie na koniec (choś mąż już wcześniej rozwiązał całą zagadkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikosa trafiłaś w sedno z cenami, wszytsko zależy, czy sie umawiasz na "wycięte" metry do robienia plus obróbka okien, czy na cały dom bez odliczeń i wtedy obróbka w cenie.

 

A pro pos: czy słyszeliście, że ocieplanie i tynkowanie domu z zewnątrz powinno robić się minimum pół roku po położeniu dachu, bo dom osiada? No i mam problem :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam osiadanie domu do położenia dachu??- czy chodzi o ciężar pokrycia?? :o a ty delf nie masz żadnyc namiarów?? :) no o tym, że regipsy pękają to słyszałam ale żeby z elewacja cosik się działo to jakos nie bardzo :o Ale rzeczywiście gdzies o tym pisali. Na pewno duzo zależy pod tego na jakich gruntach budowało się domek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikosa mam swoich wykonawców, którzy będą mi robic także ocieplenie, wstępnie ugadani jesteśmy na wrzesień, ale w takiej sytuacji sama nie wiem, jak to będzie :-? A drugi namiar miałam chyba od Didi, chodzi o Marpasa, czy jakoś tak - robił też u Teski, więc może one ranna porą dadzą ci namiary, bo ja swój wyrzuciłam.

 

Jeden facet u mnie na isedlu ma reklamę docieplenia, jak chcesz, to ci jutro podrzucę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...