Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Sie cholerka SP ale Ty ranny ptaszek, myślałem że choć raz będę pierwszy.

 

Teska, budowanko a raczej boby budownicze rzeczywiście wykańczają.

Właśnie jesteśmy na etapie rozliczania dachu i.....

Odpowiedz na to co spaprane: nic takiego, tak musi być, błąd w projekcie itp. itd. Ale tam musieliśmy jeden gwoździk wbić więc trzeba tyla a tyle doliczyć. :evil:

 

Doprowadzają mnie do szału.

 

Drobne pytanko, jaki rodzaj mocowania okien do muru zastosowano u Was?

Miłego dzionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Sprawa dotyczy tynkowana:

1) czy w nieogrzewanym garażu można dać tynki gipsowe?

2) czy i jak dać tynki w miejscach w których będą kafle (kuchnia, łazienka)

3) czy w cenie tynkowania zawierają się listwy przyokienne i inne bajery - lub bardziej ogólnie: co wchodzi w cene tynkowania gdy zamawiam rob+mat np. gruntowanie, tynkowanie, obróbka okien, listwy, sprzątanie :-) - wiem że to wszystko do ustalenia - chodzi mi o wasze doświadczenia i rady w sprawie tynkowania ...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jestem dziś w podłym nastroju!

Wczoraj nasz piesek złamał tylną łapę, ale tak niefortunnie, że nie mozna założyć gipsu. Dziś będzie miał operację i będą mu zakładać bolec (optymistyczna wersja) lub płytkę (pesymistyczna, bo wiąże się z drugim zabiegiem za ok 6 miesięcy - wyciągnięciem płytki).

Został Gapi na noc w szpitalu dla zwierząt (nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest!). O 16stej mają dzwonić i powiedzieć czy można po niego przyjechać czy jeszcze dobę musi tam spędzić!

Czy Wasz zwierzaczek miał coś takiego robione?

 

Nawet nie myślalam, że tak będę przeżywała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G&M

 

U mnie brali 20/m2 ze wszystkim.

 

Ja mam położone tynki pod kaflami też. Będzie sie lepiej kładło kafle na równiutką powierzchnię.

 

Didi

 

współczuję, nasz pies nie przechodził takiej operacji ale za to był kilkanaście razy zszywany i nie ma 1 oka.

Na pewno wszystko będzie dobrze z twoim psiakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.P.

u mnie taras kładli od kwietnia.....Na 20 sierpnia zdążyli.

No..ale z tym można było mieszkać, ale w Twoim przypadku to dotyczy łazienek. A co do pakowania, to ja byłam przerażona, że na 48mkw tyle tego się zmieściło ( a jeszcze piwnica została nie ruszona! pewnie wieźmiemy się za nią jak przyjdzie ubierać choinkę!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wskim :)

 

 

Pogoda ładna słuzy przeprowadzkom jak widze :D

 

Jolly jak będziesz miała chwilke to się ze mną skontaktuj.

 

:roll:

 

ktos pytał o zamek w drzwiach porty?? qrcze nie mam pojęcia czemu oni maja inny rozmiar, w sumie nawet nie zrozumialem o co chodzilo z tym 30 i 35 bo rozstawz zamka i klamki jest w polsce 72. Największy wybór zamków ma ABRA mają oddział na staromłynskiej ale cały magazyn jest na rynku hurtowym w Dąbiu więc lepiej tam jechać za Agromabud i w prawo juz na samy rynku. Więc coś tam można znaleźć i 25 % ceny castoramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...