Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witaj grupo!

 

Marko58: czasy dla inwestorów (i nie tylko) może nie najlepsze, ale fakt, że się budujemy dowodzi, że pozytywne myślenie mimo wszystko nas nie opuszcza. Niech więc optymizm zwycięży! Powodzenia!

 

S.P. : zaocznie - gratulacje serdeczniaste, mam nadzieję, że po przeprowadzce nas nie opuścisz!

 

Czupurek: Już po przenosinach? Gratuluję! Teraz jesteś przynajmniej już u siebie, a na ostatnie szlify - wytrwałości!

To kiedy idziemy razem na spacer z psiurami?

 

Józia i delf: Pięknie, pięknie! Ale postępy!

 

bodekku: Nie poddawaj się, walcz dalej!

 

Bikosa: Witaj, ja też pogoniłam kierownika budowy. Stwierdził, że nie jest w stanie sprostać moim wygórowanym oczekiwaniom, kiedy zażyczyłam sobie, aby łaskawie odebrał roboty podlegające zakryciu (zbrojenie, wieniec itp.). :evil:.

 

Didi: Święte słowa o tych wakacjach! Ja też już gonię w piętkę przy mojej dwójce. Michał już od jutra - na szczęście - zagospodarowany, ale z Werką problem - niania nam się wykruszyła i szukam alternatywy. Może spróbuję z przedszkolem. Póki co - problem z miejscami, a podobno mamy niż demograficzny? :roll:

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witaj szkoło

o jestem pierwsza na forum. no tak jeden automobil, młody na 9-tą to, ociec robi za drivera, a mać skoro świt przy klawirkach.

 

nie no pogoda pod psem, normalnie się wczoraj nudziłam. We wnętrzach przestój, na dworze błotko i nawet tv nie mam, a na kompie dostępne filmy typu terminator. :-?

 

Maggie - ale ty to, jesteś wymagająca, no nie wiem. :lol:

Powiadasz ostatnie szlify? :lol: :lol: :lol: ale nie jest źle mogło być gorzej.

 

No pewnie że idziem na spacer, u mnie całkiem fajne łąki są, tylko zabierz kaloszki.

a nasz nowy pies nadal fajny i drugie ucho mu stanęło.

 

pozdrawiam wszystkich gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Hura! Dziecko w przedszkolu (choć jest mała doza niepewności, bo to przecież nowe przedszkole).

Teraz będzie trzeba porobić powakacyjne porządki :evil:

 

Marko58 - witaj

Grapuskowa dzięki za zaproszenie, tylko nie wiem, czy mój małżonek wspominał, że ja jestem teraz uziemiona, bo sprzęgło mi wczoraj siadło?!

Ale jak tylko autko będzie na chodzie to przyjedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wrześniowo,

 

Józia: wróciłam z "wakacji pod betoniarką" :wink: .

 

czupurek: czemu jestem wymagająca? :-? . A pewnie pocieszny musi być ten Twój maluch!

 

A nasz Lolek idzie dziś do weteryniorza, bo biedak ma podwinięte powieki i trzeba mu je podciąć. No to będę dziś pewnie za psią pielęgniarkę!

 

Didi: Ponoć przedszkole, to najspokojniejszy okres dla rodziców - dziecko w miarę samodzielne, na pól dnia "zagospodarowane" i nie ma jeszcze szkolnych problemów. Wesołego porządkowania! :p

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza latorośl też już dojeżdża sama autobusem - co prawda tylko 4 przystanki, ale to dopiero III klasa. Tak mu się dziś śpieszyło spowrotem, że zapomniał odpisać planu lekcji i musiał obrócić jeszcze raz.

 

Lolek - bidulek - po operacji podcięcia powiek wygląda jak frankenstein. Leżą takie zwłoki na kocyku i poszczekują czasem cichutko. Żal patrzeć.

 

Czupurku, Loluś ma dwa lata, więc to taki trochę starszy psi kolega. A co do wywalania to pogoniłam kierownika budowy, natomiast wykonawca był super i to jeszcze za ok. 2/3 szczecińskich cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam klubowiczów

 

teska: masz rację, trochę to trwało patrząc po dacie mojej rejestracji ale prawdą jest, że to forum było w 2002r w pewny stopniu przyczyną podjęcia decyzji o budowie ( i to mnie powinno usprawiedliwić) :D

 

bodekku: jeżeli chodzi o kominy warto zajechać do Kobylanki do składów mat.bud. Jest tam przedstawiciel Schiedela, daje dość dobre upusty i pokazuje (za darmo) na budowie jak stawiać komin. Co do ceny za wykonastwo to też poszukuję informacji.

 

pozostałym: dziękuję za miłe przyjęcie na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Wszystkim!

 

Jak juz o dzieciach, to i mój poszedł do przedszkola i to do DRUGIEJ już grupy, do MISIÓW ! :lol: Czujecie, jaka nobilitacja!

W zeszłym roku były jeno Kotki :lol:

 

No a druga pociecha właśnie postękuje nadżarta, jak bąk na środku moj.. znaczy naszego łoża małżeńskiego... ech, temu, to dobrze. My z mężem czekamy w kolejce na łóżko, no chyba, żeby nam się fantazja jakaś przypałętała :wink: :D

 

Didi u ciebie też nie było dzisiaj prądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...