Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Czesc - załamałem się :cry: a to dopiero początek. Wszystko przez chorego sąsiada - o tak wygląda :evil: . Na początku uważał że płot między nami to wyłącznie moja sprawa. Gdy go po ciężkiej mych wysiłkach przekonałem do wspólnej inwestycji w płot tymczasowy (36 m paliki drewniane +siatka leśna) w układzie: materiały po połowie i moja robota łaskawie się zgodził. A po miesiącu tj dzisiaj dzwoni i twierdzi że ciężko naruszyłem jego własność bo paliki dałem dokładnie na granicy działek, a siatkę od jego strony - zabrałem mu całe 5 cm gruntu!!! :o Facet formatu Pawlaka z "Samych swoich" ale o wiele mniej wesoły.

Ale śmierć frajerom - jak chce niech sam zmienia, ale teraz niech nie włazi na moje nawet na milimetr bo wszystko zaminowane, a może niech położy siatke z mojej strony i będziemy mieli 10 centymetrowy pas demarkacyjny z zasiekami i wieżyczkami strażniczymi :lol:

 

Moje plecki też czerwone, a woda w Swinoujsciu była wczoraj taka cieplutka 8)

 

usciski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc123
To może ja też wypożyczę sobie jakiś sprzęcik (do sportu ekstremalnego :lol: ), powiedzmy zagęszczarkę albo zakrętarkę :wink: (żeby nie było, że sobie depiluję nogi)... hihi - ale poważnie. Ktoś z Was korzystał z wypożyczalni sprzętu budowlanego? Jakieś sugestie (poza Rema-Rentalem - już mam)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...