Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

No i niestety muszę was uraczyć ostrzeżeniem przed niesolidna ekipą. Myślałam, że to się trafia innym, a tu proszę klasyczne oszustwo - książkowo wręcz się daliśmy zrobić:

 

Otóż zaczęło się od tego, że pan w hurtowni się pomylił i zamiast wełny do ocieplenia dachu 20 cm, sprzedał nam 15 cm. No cóż czasy były "przedmajowe", nerwówka okrutna i się zdarzyło. Trudno. No więc dokupiliśmy już po vatowskich cenach wełnę 5 cm i zleciliśmy ekipie położenie obu, nastepnie folia, profile i płyty GK. Miesiąc cały to robili, było sympatycznie, miło, porządnie zrobione, posprzątane i w ogóle "ą" i "ę". Spali na budowie, więc się pilnowała też budowa, a robili na tyle wolno, że zdążył wrócić mój mąż (na szczęście dla mnie :) ) i robotę odebrał, metry policzyliśmy, wyszło po 2 metry na naszą niekorzyść, ale zapłaciliśmy wedle ich liczenia, plus ekstra za schody strychowe i belki w oknie (konstrukcja okna-ściany) i jeszcze 100 ekstra za miłą współpracę.

No i w piątek przyjeżdżamy, a tu wełna leży, bo się wysunęła spod dachu. Trudno, się zdarza, tylko czemu? Patrzymy, kombinujemy i nagle olśnienie - dali za mało ocieplenia!!! Zaklęliśmy na czym świat stoi, ale trudno, nad garażem powierzchnia nieduża, dorobi się. Wtedy mój mąż poszedł też zobaczyć dach włąsciwy nad domem i co? I :evil: :evil: :evil: te suk.... sku... i w ogóle nie położyli tej 5 cm wełny na całym dachu!!! A gdzie jest wobec tego dokupiona wełna nr 5? No zgadnijcie - tak, tak - ukradziona!!! Ech szkoda gadać 3 dni przezywalismy, że dalismy sie tak zrobić, nie sprawdzilismy wszytskiego przed zapłaceniem. Człowiek tak mądry innym radzi, a u siebie daje sie zrobić jak dziecko. Jednego tylko nie rozumiem, jak można na samym wstepie oszukać i okraść kogoś, a potem całe trzy tygodnie udawać głupa, usmiechać się, żartować udawać, że wszytsko jest OK. No i jaki to zysk był dla nich? Parę belek wełny 5cm? Przecież tam piła nasza stała i inne cenniejsze rzeczy, więc po co? Nie chciało sie robić? To po co kończyli to wszytsko, trzeba było dać noge na początku, a z reszta jak to robota połozyć dodatkowa wełnę? Nie rozumiem! A mieli robić u nas podbitke i już ich chciałam dalej polecać! Przecież maja rodziny i dzieci, czy oni nie myślą w ogóle????? Kmiot zawsze pozostanie kmiotem. Bezrobocie w Polsce nie ma!!!!!

 

No i teraz najważniejsze: wystrzegajcie się Sylwestra Olbrachta z Nowogardu z bratem i pomocnikami

I zawsze, zawsze sprawdzajcie dokładnie robotę przed zapłaceniem

Cóż ja też o tym wiedziałąm, ale jednak trzeba mieć zaufanie do ludzi, ale wtedy też twardy tyłek :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delf- powalające!! Coz za krótkowzroczność (mówię/piszę o "fachowcach")!! No brak mi słów!!

Maggie- gratulacje!! Ale z Ciebie weteranka :wink:

Maksiu- Ty teraz jesteś 2 w 1?? Ojciec i matka w jednej osobie??

Teska, domyślam się, że masz już płotek??

Bodekku- rzeczywiście idziesz jak burza, niedługo mnie dogonisz (czego Ci życzę).

Didi- Ty to masz marzenia!! gdybyś odczuwała nadal brak budowy to zapraszam do mnie a ja wprowadzę się do Ciebie :wink: 8) :lol:

JóziaS- rzeczywiście tajniaczka z Ciebie, ani się nie zorientowałam jak już zamieszkałaś :D

Olka- pozdrowienia dla twej pociechy od mojej.

Co do działeczek- w Dobrej niedaleko boiska są jeszcze działeczki w cenie jedyne 60pln/m w pełni uzbrojone. Był tam jakiś numerek ale może SP go zna, bo to blisko.

Miłej nocki życzę i jeszcze milszego poranka. Jutro u mnie wiecha- kiełabsa i kaszaneczka kupione, trunki ogniste także. Nawte wzbogaciliśmy się o grilla. Hihi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...