Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie Brać Forumowa,

 

 

AndWa - skoro do Mostów Cię zagnało, to trochę bliżej jest Borzysławiec, ceny 8 zeta za m2!!!! fakt, nieuzbrojona, ja właśnie taką kupiłam i zbrojonko robię sama... a ludzie tutaj to chcą się pozbyć, bo kasiurki nie mają! Do Dąbia jest ok.15 minut, do Goleniowa ok. 10 minut!!! Ja codziennie jadę do przedszkola na Bukowe i zabiera mi to około 20 minut!!!

 

 

 

No właśnie, dzisiaj w Pucicach stali policjanci, zamiast 40 jechałam oczywiście 80, i co.... no oczywista, że zatrzymali...

Pierwsze pytanie policjanta:

- dlaczego Pani jeździ bez pasów...

- bo Panie policjancie (i tu złapałam się trochę za pierś... :oops: ), bo mnie pasy uwierają!!!! :wink:

spojrzał na moją ... wypukłą pierś .. i zaczął się śmiać

- a jakieś zaświadczenie od lekarza to mamy?

- nie, bo wie Pan jak mam staniczek z drucikami, to pasy ... ale nie będę przecież Panu opisywała moich dolegliwości...

Gościu trochę już czerwony poprosił o dokumenty

Pytał gdzie mieszkam , gdzie jadę, gdzie pracuje, był zdziwiony, że z Borzysławca wiozę dziecko do Szczecina i wracam do pracy do Klinisk, no i pyta:

- a męża to Pani ma?

-????!!!!! :evil: :oops: nie, a powinnam?

- no a chociaż przyjaciela, no musi Pani mieć!!!

- ??? (i tu skłamałam - Boże wybacz) nie też nie mam, bo wie Pan raz się nie udało i nie chcę by bolało więcej,

- no taka piękna kobitka i sama?

- wystarczy mi dziecko, i tak trochę kłopotów przez jego chorobę...

- o to współczuję, a co to za choroba

I tutaj trochę opisałam no i policjant wręczył mi dokumenty i powiedział szerokiej drogi...

MOrał: portfel nie pomniejszył się o 400 zeta a i komplementów trochę było!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly - ty krętaczu, ładnie to tak zmyślać i jeszcze prezentować wdzięki?

no ale każdy sposób dobry, by utrzymać kasę w kieszeni. :lol:

 

mnie jakoś zawsze też się upiekło i jeszcze nie złapałam mandatu (jeżdżę od prawie 20 lat) i to, niekonicznie dlatego, że jeżdżę przepisowo :lol: .

 

jedno opowiem (mało nie skończyło się mandatem):

- jadę do stargardu, na liczniku 150 (bo taka fajna droga :lol: ).

nie zauważyłam że to, już teren zabudowany i...

halt, drogówka

pan mówi:

- no jest pani dzisiaj rekordzistką :oops:

ja: - naprawdę? nemożliwe :o

oczywista dokumenciki do kontroli, a ja:

- oj mąż mi przetrzepie skórę, wciąż mówi, żeby nie jeździć tak szybko i tak kluczyłam by wyszło, że on (czyli i ja) z tej samej branży.

- faceci załapali o co chodzi, więc zainteresowali się gdzie pracuje etc, a ja szczęśliwa, że się upiekło, mówię:

- bo my przecież niemajętni, miesięcznie tylko (tu podałam kwotę) zarabiamy

- a oni na to, to dużo! my tyle nie mamy!

- zmroziło mnie (kurcze nie pomyślałam, że są młodzi i ze stargardu)

no ale koniec końców odpuścili, ufff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

And Wa - ja mam działeczkę pod linią 110 kV - i nawet chwalę sobie.

Minus - od lini do granicy domu trzeba zachować min. 15 lub 20 metrów (zależy od warunków) - u mnie linia jest na jednym końcu działki a dom na drugim. Słupów nie ma na działce.

Plusy - działka w Szczecinie za 30 zł/m.kw. z pełnym uzbrojeniem, duża (2000 metrów) z gwarancją że nikt mi się nie pobuduje naprzeciwko (tam już są słupy)

O szkodliwości lini wysokiego napięcia nie będę dyskutować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam

 

Dziewczyny świetnie się wymigujecie ja jeszcze nie miałam okazji się tłumaczyć, ale będe się starała w podobny sposób.

 

Amo

 

zawsze możesz trafić na policjanta "ga(e)jowego" :) warto się poświęcić i spróbować

 

Ciesze się, że już piątek, bo mam masę roboty w domu. Może w końcu zaczniemy się przeprowadzać :)

 

Miłego dnia pracusie

 

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olka dobre :lol:

no ale potwierdzam, z tą samą płcią trudniej rozmawiać

zdarzenie:

lecę sobie po asfalcie i bach rękaw-kontrola

podchodzi pani:

- dokumenty, trójkącik, gaśniczka

- oooo gaśniczka nie ważna i przegląda papiery

- ja tam coś ble, ble (w dokumentach auta celowo wożę jakąś starą legitymację o zniżkach małża, żeby za każdym razem nie trzeba było nawiązywać do znajomości w branży koloru niebieskiego)

i pańcia: no, no, proszę zalegalizować gaśnicę, a ta legitymacja męża to, już daaaaaaawno nie aktualna, do widzenia

- a ja: że to przypadkowo się zaplątała, etc

no ale w końcu się udało bez mandatu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZUPURKU , Ty to faktycznie bijesz rekordy.... Super... musimy sobie jakoś radzić, przecież z tych mandatów co musiałybyśmy zapłacić ile rzeczy na budowie dodatkowych!!! :lol:

 

jakie rekordy, przecież opisłam tylko dwa przypadki. no dobra było ich więcej przyznaję, ale zawsze się udało :oops:

 

a najlepsze, że raz zapłaciliśmy ale, o ironio przez mojego małża! (potwierdza się, że szewc bez butów...)

- dostałam kiedyś list z policji. otwieram patrzę, a tam foto auta, a z przodu siedzi mój małż za kierownicą, obok syn (dumni i bladzi). w rogu prędkość 110 (jechały sobie chłopaki mieszka 1-go do lagusia).

no i mimo usilnych targów wyrwali nam parę złociszy i nie było zmiłuj się

foto zajęło honorowe miejsce na domowej tablicy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

poganiamy po okolicy i zobaczymy moze cos bedzie ciekawego.

 

mamy cos na oku jest pozwolenia na budowe (troche zaoszczedzi czasu i kasy)

 

tylko jakie moga byc wady ukryte, na co zwrocic uwage,

Jestescie bardziej zorientowani

 

Pozdrawiam

 

czyli ktoś się chciał budować. pytanie dlaczego odpuścił:

- jakaś obwodnica, uciążliwa działalność obok, może wysoko woda gruntowa, czy po prostu brak kasy?

to musisz sprawdzić bezwzględnie w gminie

no i oczywiście w księgach

jest jedna generalna wada (jeżeli nic innego nie będzie): musisz budować to, na co on dostał już pozwolenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czupurek i jolly

temperamentne z Was kobitki! :lol:

 

Mnie się kiedyś udało na świeżo wymienione prawko jazdy:

Zaparkowałam na zakazie i po kontroli dokumencików usłyszałam:

- Ooo, Pani młody kierowca?

- Nno tak (bezczelnie skłamałam słodko się uśmiechając)

- A znak Pani widziała?

- No wie pan... tak byłam skoncentrowana na sytuacji na jezdni, że chyba przeoczyłam (zamachałam uwodzicielsko rzęsami)

Policjant już ugodowo:

- To proszę pamiętać na przyszłość...

- Ależ oczywiście ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...