Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

witam wszystkich poniedziałkowo

i juz po pogodzie :-?

 

niestety ja też nie wygrałam - miałam ledwie dwie jedynki :-?

 

Bodekku - no, no rośnie ci chałupka, aż miło :p

 

Delf - nie wiem czy Didi ci rozsyła (pewnie tak bo, ja od niej dostaję), ale wspomnę skromnie, że ode mnie też dostajesz co nieco :p

 

Jolly - no napewno trzebaby zdeponować w jakimś sejfie, może u praojca

 

na budowie: w sobotę byłam dzielna i razem z małżem dokończyliśmy koszenie (kosą) naszej łąkowej dżungli. niestety w niedzielę nie mogłam ruszyć ni ręką, ni nogą.

 

życzę wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam

niestety nawet trójki nie było :cry:

no cóż widocznie mam zarabiać w pocie czoła :roll:

 

Marynka, ja mam pozwolenie na oczyszczalnie w wielgowie, nie potrzebowałem operatywu, tylko Sanepid wbijał pieczątke na projekcie o uzgodnieniu higieniczno zdrowotnym. Mała pieczątka a 7 dyszek kosztowała :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć jolly - nareszcie ktoś obejrzał zdjęcia :D

a już myślałem że na próżno robiłem :)

elewacja w kolorze piaskowym i szary dach;

mam nadzieję że ładnie wyjdzie - kolorami dowodzi małżonka :D

no chyba sie obrażę :evil: spojrzyj łaskawie kilka postów do góry! Toż ja pierwsza oglądałam twoje zdjęcia wieczorowa porą.

Od kiedy moja Latarnia się nie ukazuje (no właśnie dlaczego...) stałam się dla NIEKTÓRYCH niewidzialna. Czekam na przeprosiny :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE WSZYSCY!!!

 

mnie też niestety ominęła góóóóóraaaaa pieniędzy, nawet trójki nie miałam!!

 

Czupurek - Twój pomysł o systemie jest ciekawy, może faktycznie byśmy tak zrobili, tylko u kogo leżałby kupon?????? :wink:

 

Didi - wiem, że mógłby bliżej, ale nie chciałam go wyrywać na ostatni rok, tym bardziej, że kolejny stres będzie w przyszłym roku, bo szkoła, wszystko nowe i tu też mam dylemat, gdzie do szkoły??? Myślę, że też na Bukowe, bo mama blisko, a tu w Kliniskach, albo w Lubczynie, no nie wiem, tam nie ma świetlicy i nie mam nikogo kto by go odbierał, może w Załomiu jest podstawówka ze świetlicą do 16.30? Daj znać!!!!!

O szkole w Kliniskach słyszałam same superlatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...