Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Na dzień dobry

Poszedł zdawać student egzamin. Zdaje, zdaje, męczy sie męczy,ale coś mu to nie wychodzi. Profesor coraz bardziej wnerwiony, widzi ze student nie kumaty i chce go oblać. Ale student nie daje za wygraną i prosi o drugą szanse. Na co profesor odpowiada:

-No dobra. Dam panu drugą szanse. Jeśli odpowie pan na jedno moje pytanie to

pan zdał. Proszę mi powiedzieć: Kto to jest STUDENT? Po czym student zuśmiechem na twarzy odpowiada:

- No więc STUDENT to młoda osoba, która dąży do zdobycia wiedzy itd. itp.

Na co profesor tak patrzy i mów:

- Otóż nie. Student, to takie małe gówno co pływa po wielkim szambie i z

trudnością próbuje dopłynąć do wyspy zwanej MAGISTER.

Student wkurzony nie wie co powiedzieć. Profesor chce wpisać pałę, na co student się odzywa:

-To niech mi pan profesor powie kto to jest PROFESOR?

Profesor uśmiechnąłsię i zaczął mówić że profesor, to starsza osoba bardzo inteligentna i tak

dalej. Student popatrzał i mówi:

- Otóż nie. PROFESOR to było kiedyś takie małe gówno pływające po wielkim

szambie, z trudem dopłynęło do wyspy MAGISTER, posiedziało, znudziło mu sie,

z trudem dopłynęło do wyspy zwanej PROFESOR i teraz siedzi i robi fale żeby te inne gówna nie dopłynęły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P R Z Y S Ł O W I A

MĄDROŚCIĄ NARODU...

P R Z Y S Ł O W I A P O L S K I E

Nie taka kobieta straszna...

...jak się umaluje.

 

Ten się śmieje ostatni ...

...kto wolniej kojarzy.

 

Kto pod kim dołki kopie...

...ten szybko awansuje.

 

Nie pożądaj żony bliźniego swego...

...nadaremno.

 

Jak cię widzą...

...to pracuj.

 

Tym chata bogata...

...co ukradnie tata.

 

Kto rano wstaje...

...ten idzie po bułki.

 

Nie ma tego złego...

...co by nam nie wyszło.

 

Jak sobie pościelisz...

...to mnie zawołaj.

 

Gość w dom...

...żona w ciąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja prawdziwa. Profesor na pierwszym roku (ktorego wtedy nie można było powtarzać) odpytuje studentkę- ostatni egzamin do zdania. W końcu zniecierpliwiony stwierdza "Jest Pani beznadziejna ale zadam Pani jedno, ostatnie pytanie. Jeżeli Pani odpowie to zdała Pani egzamin" Studentka się zgodziła. Profesor "Ile jest liści na tym drzewie za oknem?" (dodam, że nie był to egzamin z biologii :wink: ) Studnetka "3 miliony" Profesor "Skąd Pani wie?"" Studentka "Miało być tylko jedno ostatnie pytanie!!" I zdała!!

Pozdrawiam wszystkich w zimny dzionek.

Maksiu- Małgosia juz jest chyba taka duża jak Antoś!!

A na marginesie - przedwczoraj Antek skończył roczek!! Ale ten czas leci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie - cóż, tak to jest z tymi maluchami

do dzisiaj pamiętam, jak mój całe 2 lata darł się dzień w dzień, a ja po prostu uciekałam z przedszkola :cry:

o jessu, ale perspektywa :-? .

 

Cóż, pewnie trzeba przeczekać, zwłaszcza, że rozdzierające ryki zwykle kończą się po kwadransie, ale i tak czuję się jak wyrodna matka :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niepotrzebnie :D Każda z mam przeżywa takie przedszkolne dramaty i z reguły bardziej niż... dziecko właściwe :wink:

 

Oczywiście dzieci przeżywają to na własny sposób, ale często rodzice nieco bardziej. Znam to z autoposji pierwszy miesiąc był naprawdę dla nas trudny, ale wszystko się dobrze skończyło; teraz mój duży już :wink: chłopczyk (druga grupa!) nie robi żadnych problemów i lubi przedszkole, ma też świetne panie, ale spytaj go tylko, czy przypadkiem nie woli zostać w domu...he, he, he pewnie, że woli - w końcu, dom, to dom, a przedszkole zawsze przedszkolem pozostanie.

Głowa do góry! Niedługo wszytsko wróci do normy! Tylko nie ulegaj presji i nie "pomagaj" mu na siłę zabierając wsześniej z przedszkola (jeśli planujesz w przyszłości trzymać go tam dłużej), bo dramat się powtórzy, właśnie to obserwuję w mojej grupie - kilkoro dzieci musi sie niejako przyzwyczajać na nowo, bo mamusie poszły do pracy i dziecko zamiast do 12.30 musio zostać do 15.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie - może nie będzie tak źle

 

mój to zawsze było takie indywidum:

- niemowlęta śpią do 6.00 i potem drzemka koło 12.00? - mój spał do 8.00, a potem dopiero koło 22, 23, 24.00 jak mu się chciało, no i cały czas ryczał :x

- a w przedszkolu (w sumie był w 3 - nawet jedno prywatne) nigdy mu się nie podobało nic (ani panie, ani dzieci, ani jedzenie) (nawet na zdjęciach widać, że zawsze nos na kwintę spuszczony)

- taki mało socjalny facet. teraz też bardziej mu się podoba w domu przed kompem, niż w szkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie i słowa otuchy.

Masz dużo racji, delf. Pewnie jak się ulegnie i raz zabierze dziecko z przedszkola, to przyzwyczajanie go po raz kolejny wcale nie jest łatwiejsze.

 

A przeżywanie przez rodziców? To chyba tak jest aż do matury, albo i dłużej. Co roku widzę tłumy zatroskanych mamuś i tatusiów przy rekrutacji na studia, zdecydowanie bardziej spanikowanych niż sami kandydaci.

 

A i mojej mamie po dziś dzień zdarza się z troską pytać, czy mam szalik lub ciepłe rajstopy, mimo, że z wieku "podkolanówkowego" już dawno wyrosłam... :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu skoro juz cię zainteresowałam tematem, to pójdę krok dalej :wink: Ogólnie mapa nie jest zbyt szczegółowa, może by tak po kliknięciu na kropkę pojawiał się wycinek bardziej szczegółowy z dojazdem wręcz? No i zdjęcie domku? Jejciu, fajnie by było, co?! :D

Uprzedzając twoją odpowiedź, sama się zgłaszam do obróbki mapek :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...