Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich

 

Ładna pogoda, to prace budowlane bedą dobrze szły. Tego Wam życzę.

Delf

 

Na podłodze u dzidzi i na całej górze mam "rewelacyjną wykładzinę" kupioną w NOMI nazywa się remontowa lub targowa ok. 10 zł/ m2. :D

 

Zdecydowałam się na taką tanioche, żeby moja Amelka się wyszalała (ciągle coś rozlewa i brudzi) bo szkoda mi było teraz kłaść u niej panele lub dywaniki.

 

Ładny ma kolor - taka "kawa z mlekiem" , pod spodem ma podklejoną gąbkę. Jest cieniutka więc daliśmy pod nią jeszcze piankę taką jaką się daje pod panele. Dla mnie to rozwiązanie jest OK. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delf

 

co do plam to niech plami ile chce. Mnie serce nie boli, że plami na super ekskluzywną wykładzinę. Poczekam aż się "wyszumi" i wyrośnie z łobuzowania. Mam nadzieję, że za 2 lata już bedzie można w jej pokoju położyć coś lepszego.

 

Plamy zmywa sie dobrze pod warunkiem, że sa świeże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, chyba wyjdziemy z podobnego założenia, że lepiej kłaść coś dobrego na podłogi etapami, niż wszędzie i kiepskiej jakości. A dzieciaki pierwsze 5 lat życia i tak spędzają na podłodze. Jak dorośnie, tzn. podrośnie zainwestujemy w drewienko na podłogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wszystkich,

przyznaję, że podczytuję tylko czasdu na pisanie jkaby mało. Do tego mam konkurencje do klawiatury w postaci Antosia :evil:

Co do półek w lodówce- mam Polar od 5 lat i niestety 6 miesiecy temu odkryłam, ż 90% zaczepów popękała- nie wiem może przesadziłam z garnkami ale jestem załamana bo nie planowałam tak szybkije zmiany

lodówki. Co do innych sprzętów- pralka też polar- mimo wielokrotnych napraw (tu powinnam napisać parę "ciepłych " słów o serwisie) jest potwornie głośna, wali jak oszalała, łazi po łazience. Genralnie chyba ostatni raz kupiłam "dobre bo polskie".

U nas mnóstwo się dzieje- chyba zwariowałam bo zapisałam moje dziecko na nauke pływania :o

Domek obłożony styropianem, robią się tynki, działa alarmik.

Nie pamiętam kto prosił o pomoc w elektrykach i tynkarzach- proszę o pytania na priv to polecę.

Miłego dnia życzę. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu sprzętu AGD. Kupiłam piękniastą lodówkę elektroluxa no i kicha. Po zmianie kierunku otwierania drzwiczek okazało się, że jest wgniecenie po uchwytach. Ciołki z serwisu wmawiały mi, że ta lodówka nie jest przystosowana do zmiany kierunków otwierania drzwi. Dopiero, gdy wskazałam im stronę w instrukcji obsługi, gdzie szczegółowo opisane jest jak to uczynić, zmiękli i po mięsiącu dziś mają mi przywieźć drzwi i wymienić.

Tak więc to niepolskie też czasami zawodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...