Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Hej, tak- to aqua academy na Bezrzeczu. Nie wiem w czym jest lepsza. Może poprostu o innych nie słyszałam (tzn. o innych dla niemowląt). Wygląda czysto i sensownie- ale to się dopiero okaże. Zajęcia są już w tym tygodniu ale zastanawiam się czy pójdziemy z Antkiem bo cosik katarku dostał :-?

Widzę, że tylko my zostałyśmy na placu boju.

Aha- wybrałam parapety zewętrzne- bedą z konglomeratu w kolorze dachówki :)

Dobrejnocki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po kilku dniach niebytu

niestety w piątek musiałam w trybie alarm wyjechać do centrali

ależ meblowaliście przez te dni :lol:

u mnie zastój

i szanowny pan architekt zalazł mi za skórę: miał arcy ważne papiery przygotować, a on skurczybyk po cichu wyjechał sobie na tydzień do włoch i oczywiście nie zrobił nic

ubiję dziada w następnym tygodniu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dELF - NO SUUUUPER, ładne te drzwi!!! a co do parapetów to napisz jak wyglądają i czy są fajne i czy cenowo konkurencyjne, chałupka świetna - widzę ją codziennie jak jadę do miasta!!! Gratulki, widzę też, że poddasze ocieplone?!

 

A bobas jest extra, ja też bym chciała wrócić do pieluch......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

jolly

 

Fajny domek - wydaje sie bardzo duży. Jaki kolor dachu planujesz a jaki elewacji?

ja też bym chciała wrócić do pieluch

... to chyba nie jest problem. Robisz i masz :)

 

Ja już bym chciała wyjść z pieluch i lepić ludziki z plasteliny lub malować z córcią. No cóż jeszcze jakiś rok przede mną.

 

Ja też bym chciała swoją Amelkę wysłać na basen. Widziałam na ul. Mickiewicza reklamę tego osrodka na Bezrzeczu i zastanawiałam się czy już działa, no ale z Waszych rozmów widze, że tak.

 

Najważniejsze jest czy woda w basenie nie jest chlorowana? Czy dzieci nie bolą oczy? Czy zajęcia ktos prowadzi? Czy cena obejmuje dziecko + rodzica, czy inaczej?

 

Macie może numer telefonu do tego ośrodka?

 

Chciałabym spróbować. Amelka bardzo lubi się kąpać może na basenie jej sie spodoba.

 

Ale się rozpisałam.

 

Miłego dnia.

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...