Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Zapraszamy do wylicytowania przedmiotów przekazanych przez forumowiczów. Na obecną chwile licytujemy kask budowlany muratora przekazany przez Edzie i kubek muratora przekazany przez Maksia. Kolejny darczyńcy mile widziani. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na operacje Nikoli.

Mamy czas do 11 października. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji.

 

Przypominamy nr konta:

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących 'Człowiek - Człowiekowi'

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

W sprawach organizacyjnych kontakt [email protected]

Edzia & Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Siema Józia - jak to nikt nie zauważył??!! Ja tylko czekałam aż przybędziesz... wiedziałam, że taki kujon to zda :lol:

 

 

Idę jak burza????? Wy to już o lodówkach i innych... a ja dopiero okna w sobotę.... :wink:

 

A propos pralek - mam pralkę już 7 letnią Indesit z suszarką - działa bez zarzutu, tylko w ubiegłym tygodniu musiałam grzałkę odkamienić - teraz szybciej grzeje i przez to czas prania skrócony!!!!

Reszta sprzętu AGD - szkoda gadać - do wymiany... :cry:

ale za to w domku będzie wszystko nowiutkie i udało mi się przekonać starego do ... zmywarki!!! :lol: będę miała więcej czasu na .... :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pawel,

 

 

hahahaha, spójrz na chałupkę Bodekku, albo Delfika, albo Didi...

No dobra mój duży, ale ich to .... rezydencje!!!! :lol:

 

 

Zmywamy naczynia oboje, przekonania nie dotyczyły, czy lepiej i co usprawni, tylko kwoty finansowe, którymi dysponujemy... czy wystarczy i czy jest to aż tak niezbędne, bo np. wolelibyśmy przeznaczyć większą kwotę na... do tej pory obyliśmy się bez i bez trudu, bo nas jest trójka i żadko nas odwiedzają....

 

 

 

Bodekku - nie bądź taki skromny!!! Spójrz jak Twój Pałacyk szybko rośnie, mój to pikuś... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Cosik miałam poprzestawiane w neciku i mnie nie informowało, że są nowe posty więc...........niezagladałam :cry: a tu się tyyyyyyyle działo, kuchnie urządzaliśmy.......sprzęty kupowaliśmy.........

Co do sprzętu AGD to u mnie był wymóg: dobre i w dobrej cenie.

Zmywarkę z wystawy za pół ceny kupiłam. Mój znajomy będzie się wprowadzał na wiosnę i ponoć już teraz zamówił sprzęt, bo właśnie ...postoi na wystawie a potem....za pół ceny kupi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

rany w pracy odcięli nas od świata..znaczy Internetu i dopiero teraz was doczytałam :D

 

dziekuję za słowa uznania, ciesze sie szczególnie z drzwi, bo tak trochę nam nie wyszły :)

 

Jolly - na privie odpowiedź

 

Olka - chyba pytałaś o pływalnie na Bezrzeczu. jest na ulicy Nowowiejskiej 5b (3 w lewo za Netto), byłam zapisać dzisiaj wiekszego, bo z małym to trochę fanaberia, a kasy nie za wiele; miejsc już za wiele nie ma i wybór średni. Są grupy 5-6, 3-4 i 2 osobowe i indywidualne zajecia oczywiście. Idę w piątek, to coś więcej napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pozdrawiam! Siatka już częściowo zatopiona!! tynki jakieś 30% gotowe i śliczne (dzięki Ivette!!)

Co do basenu- też mi się wydaje, że to trochę fanaberia (szczególnie gdy się buduje dom) ale z drugiej strony powinno wyjśc młodemu na dobre- taka ciekawsza forma aktywności :lol: a i dzidkowie zadowoleni, że tak oryginalnie sponsorują :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...