Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie!!!

 

Maksiu - nieładnie się nabijać z dzielnicy, w której się urodziłam!!! Fajna nazwa co???? :lol:

 

Teska - niestety nie zgodzę się z Tobą w dwóch kwestiach, pierwsza to taka, że Klęskowo to dalej Klęskowo, a Bukowe to Bukowe, moja siostra dalej mieszka w Klęskowie na ulicy Pszennej!!!

Druga to taka, że w tej szkółce, teraz to bardziej podobne do Rajskiego Ogrodu w Szczecinie, 3 lata temu właśnie tam montowaliśmy bramy i kolega z pracy wziął chyba z 50 tuj i wszystkie mu się przyjęły... :lol:

to nie zależy tylko od tego jak kto posiał, tylko od warunków przesadzenia i może się zdarzyć, że np. na mojej glebie drzewka z Danowa się nie przyjmą....

 

Józia - ceny negocjuj, siora kupywała żywopłot i naprawdę cenowo wyszło super, a żywopłocik się przyjął i wygląda super!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam PIĄTKOWO

jak ja lubię piątki

i kończę szybciej, bo idę sobie do naszego szanownego Balcerka odebrać medal okolicznościowy a co!

ale naklumkaliście od wciera.

Gosiunia - broń cię panie od wykopywania znaków geodezyjnych, to element stały nieruszalny i możesz się narazić na ponowne wytyczenie geodezyjne. jak pisał Maksiu , wkop słupeczek obok znaku.

Teska - to z ciebie niezły don pedro z krainy deszczowców (czekam na efekty) 8)

 

co nikomu się nie podoba mój kubek kochani? od ust sobie odjęłam (to moja wygrana w golfa), a wy co? jazda do licytowania

pozdrawiam wsiech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

 

Naprawdę powiadam Wam: nie kupujcie roślin w szkółce w Zdrojch, materiał słaby (w tajemnicy powiem Wam, że jest on kupowany ze szkółek np. w wielkopolsce i sprzedawany jako wyhodowany na miejscu), poza tym nie są przyjmowane żadne reklamacje :evil: No i ceny zbytnio nie ponegocjujesz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józia - to raczej to !!!! chociaż na ulicy chłopskiej też jest wiadukt, a to zupełnie inne miejsce, za Bukowym jedzie się ulicą chłopską i za wiaduktem - u góry na wiadukcie jest Wasza autostrada - ale dalej nie wiem, gdzie jest szkółka i leśniczy, może tamtejsi będą wiedzieć!!!

 

a znowu w Zdrojach to jest wiadukt ale kolejowy i też niedaleko jest właśnie ten a"la Rajski Ogród - wg TEski gorsze wydanie!!!

Didi nie radzi Ci tam kupować!!! Teska też, ja nie mam złych doświadczeń

WYBOR NALEZY DO CIEBIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...