Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie w mroźny poranek!

 

Józia

ja jednak myśl, że Ty nie byłaś tam gdzie Ci z Teska mówiłyśmy. Przypomniałam sobie ulicę, to jest na Przytulnej (jak ja mogłam zapomnieć, przecież mój domek to "Przytulny") :D

Didi,

chyba nie, bo ta szkółka jest całkiem w lesie przy leśniczówce.

Jadę znowu, bo zabrakło i muszę kupić coś pnącego.

Które pnącza są: ładne, niewymagające i szybkorosnące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józia u cię będzie -15, a u mnie +15.

ta podłączą chyba w grudniu, bo ten od którego teraz wszystko zależy uciekł nie zrobiwszy tego co miał zrobić i wygrzewa się zagramanicą, a wróci dopiero za tydzień @#@$%!^& :evil:

więc miałam dusić dziś, a będzie w następny poniedziałek, jak zdołam ułożyć zgrabiałe ręce w odpowiednią PIĘŚĆ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobry.

Dzisiaj rozkład zajęć w pracy napięty, ale jestem na chwilkę.

 

Ogrodzenie stoi !!!!!!

Panowie uwinęli się na szóstkę. Tempo było taśmowe.

Robota w białych rękawiczkach. Zaczęli o 6 rano. Jak sąsiad popołudniu wyszedł z chałupy (chyba był na lekkim kacyku) to zrobił tak :o :o :o i przemówił: "..o kur... a co to jest ...?!". Chyba był zaskoczony, że ma sąsiadów.

 

W końcu okazało się, że obwód działki jest 300 m. z kawałkiem bo kupione 250 m siatki starczyło na styk, bez grodzenia jednego boku działki !

 

Potem było wykaszanie całej trawy, sięgającej do ... niech będzie trochę wyżej ... pasa. Pierwsze sadzenie kilku krzwików i takie tam jeszcze drobne przyjemności.

 

Ogólnie wszystko wygląda cudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Wiesz didi z tym murowaniem ..?

To są bardzo prości ludzie, ale są w porządku.

Potrzebowali kawałek kołeczka do ubijania ziemi, to mi jedną brzozę rąbneli. Normalnie idę patrzę a tu ścięte drzewo leży :evil:

Są nieźli.

Ale przecież nikt nie mówił żeby nie wycinać.

 

Ale nie było też napisane, że można...

A brzózki są traktowane jak chwasty, a nie drzewa... no cóż... moi zawsze pytali

 

U mnie tacy "prości" ludzie od sąsiada korzystali sobie z mojego... kibelka. Granice działek są widoczne (drzewka), ale ogrodzenia nie ma... A, że ktoś chodzi z właścicieli niedaleko... eh, może to nie jego kibelek... no to siup.

Niestety trzeba ostro reagować, bo jak nie ma płotu to ludzie są ślepi i głusi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Wszystkich

 

No pierwsza noc w nowym domku całą rodzina już za nami. Cudnie.

Wszystko nowe, pachnące, cieplutkie - fantastycznie.

 

Ale przepłaciłam to "kalectwem". Tak szybko sie przeprowadzałam, że mi jakieś licho w plecy wlazło i nie mogę się ruszać. Trzeci dzień "ćpam" przeciwbólowe. Warto było.

 

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...