Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

I co kielich nie pomógł (chyba było za mało).!!!

 

Dzisiejsza nocka jest w plecy, nasza córcia brykała.

 

Ale mi się chce spać.

Chetnie bym wskoczyła na pare godzin pospać w takim łóżku :)

 

http://www.bakari.com.pl/sypialnie/thumb/kla/a_carmen.jpg

 

no nic pomarzyć tylko można. Biore się do pracy.

 

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Grupy Szczecińskiej!!!

Jestesm tu całkiem nowa, ale mam nadzieję, że się zaaklimatyzujemy... Tak miło Wam z "Gąb"(czyt. z postów) patrzy. :lol:

 

Kilka słów o sobie: pochodzimy z Polic, mieszkamy obecnie w Norwegii (mam nadzieję, że niedługo wrócimy na stare śmieci), a budować się będziemy w Tanowie.

 

Na stanie rodziny mam "duże dziecko" - mężusia (Piotrek ma 38 wiosen na koncie) i troszkę młodszego Michała (lat 4).

Misiek - Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mężulko wybrał się na wysypisko żeby spytać ile będzie nas kosztowała wywózka śmieci. A pan z wysypiska powiedział że przepisy zabraniają i mogą przyjmować tylko śmieci z dostawy specjalnymi samochodami. Tzn. że muszę zlecić prywatnemu przewoźnikowi wywóz śmieci to dopiero się ich pozbędę i oczywiście zapłacić im kasę nie dość że za przyjęcie śmieci to jeszcze za przewóz.

Ale kraj !!! :evil: Najlepiej sąsiadowi pod płot rąbnąć albo wywieźć do lasu, bo normalnie zapłacić za odbiór na wysypisku jak w cywilizowanym kraju nie można.

Chyba że gość chciał w łapę i coś nakręcił. Zaraz sprawdzę w lexie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne koleżanki ogrodniczki!

Jak można pozbyć się dorodnych, gęstych, wysokich (coś koło 1m, w porywach więcej) CHWASTÓW, które zarastają mi działkę?

Miejscowy rolnik powiedział, że wystarczy kilka razy skosić i będzie po kłopocie. Chce za to 50 zł za każde skoszenie ciągnikiem, bo to 2500 kw...

Co na to szanowne grono? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

 

super chyba się skuszę. Jest jedno ale trzeba na zimę wykopywac cebulki, czy coś w tym stylu. Nie mam czasu zeby tak bawić się w ogrodzie. :(

 

Wg mnie najpiękniejsze kwiaty to sa te wiosenne. Uwielbiam tulipany

 

http://www.metal.agh.edu.pl/~wilk/tulipany/TN_tulip07.JPG

 

http://www.metal.agh.edu.pl/~wilk/tulipany/TN_tulip13.JPG

 

 

Miśki

 

Bedzie dobrze, zbierajcie siły i na wiosnę do budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...