Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

witam wsiech

wpadłam na sekundę i zaraz wypadam

jutro tyż mnie niet bo opalam sie nad morzem

 

co do luksferów - niestety ja kupiłam w castoramie najzwyklejsze (ok. 6 zł/szt) bo bałam się wprowadzać zdecydowanych kolorów (kobita zmienną przecie jest), sorki w ceramiku kupowałam też zaokrąglone ale cena połówek ponad 25 zł/szt

a i tak porysowane są i te z castoramy jak i te droższe

 

no to spadam, pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Siemka!!!

 

Delf - drzwi szklane montował i dostarczał nasz Pawel!!!! :lol:

 

Ja też zamówiłam od niego drzwi wejściowe z naświetlem w kolorze mahoniowym, bramę garażową też już pomalowaliśmy w takim samym kolorze no i ... jutro okienka - mają też być w takim samym...

 

Z drzwi jestem zadowolona, chociaż pierwsze wrażenie było inne, spodziewałam się czegoś innego, ale jak już jedna koleżanka się wyraziła, nauczę się je kochać!!! :wink:

 

Wczoraj kończyliśmy ścianki działowe i co się okazało, że najmniejszy mieszkaniec naszego domu, czyli Kevin będzie miał naaaajwiększy pokój na górze!!!! A niech ma, my ze starym lubimy się ściskać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Amo,

dzięki, a Ty palisz, rzuciłeś, czy nigdy nie miałeś takiego problemu???? bo kurczę już wiem, że rzucenie tego świństwa będzie trudne.... mimo, że śniło mi się już po nocach: rzuć- rzuć, bo masz już raka płuca ... i takie tam inne koszmary, mając świadomość, że się truję i że narażam się na wczesną śmierć, każdy głupi pretekst, np. stres w pracy itd. sprawia, że po nie sięgam.... błagam podtrzymajcie mnie na duchu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak już jedna koleżanka się wyraziła, nauczę się je kochać!!! :wink:

To byłam ja :D

 

Co do fajek, to ja popalałam przez 2-3- lata, ale i z tym trudno było się rozstać - ciąża, to świetny pretekst! Może spróbujesz? :wink:

 

Myślę, że najważniejsze, to nie dać sie wciągnąć w myslenie o papierosie. Mi strasznie długo zabierało myslenie gzdie pójdę zapalić, obmyślanie kolejności ruchów i układanie tak trasy, żeby gdzieś móc na chwile przystanąc i zapalić. Szukałam okazji. A teraz (chociaż czasami mnie jeszcze ciagnie) od razu zmieniam temat w myślach. To jak za przeproszeniem z sikaniem. Jak ci sie mocno chce, ale jesteś zajeta, to i z 6 godzin wutrzymasz, ale jak zaczynasz sie skupiać nad tym, jak mocno ci sie chce, to juz koniec - leci :wink: 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jantra najtaniej wywozi smieci 4m3 - 130 zł i po kłopocie.

 

Dzwoniłam do nich. Ale jak mi policzyli jeszcze za dowiezienie i odbiór kontenera, ileś tam za kilometr do do mojego Sowna wyszła mnie ta przyjemność jakieś 450 zł.

 

Maksiu a ty jak masz rozwiązany temat wywozu śmieci, to moja okolica więc może coś poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu - a nie martwisz się co z tymi śmieciami sąsiad robi???

może gdzie w lesie ukrywa???

 

 

Ja mam prosty sposób na śmieci, w czasie naszej budowy zebrało się tysiące worków i innego gruzu, więc rozpaliłam ognicho i śmieci nie było... może nie jest to ekologiczne, ale w piecach też palą worki, to dlaczego nie miałabym tego robić na dworze....

nie wiem jakiego rodzaju śmieci masz Gosiunia, ale posortuj, co się da ekologicznie to spal, resztę zapakuj w worki i przewieź w samochodzie do najbliższego zsypu... ja tak robiłam, codziennie po 2 wory wkładałam do bagażnika i na Bukowym do ogromnych kontenerów wyrzucałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...