Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Qrcze ale jestem zdenerwowana, aż mi zimno. Zawieram dzisiaj ostateczną umowę zakupu działki. Agencja Własności Rolnej odstąpiła i nie chce mojej działki, warunki wszystkie mam, nawet wodociągi wysłały w końcu po trzech telefonach, projekt u architekta w adaptacji ale jakoś tak mimo wszystko ciarki po plecach chodzą. To chyba syndrom mojej działki rolnej, która miała być budowlana a okazało się to niemożliwe. Trzymajcie za mnie kciuki proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu!

CHodzi CI jak rozumiem o ekipę wykonującą ocieplenia? Co zawiera cena, o której mówisz? Przypuszczam, że styropian, siatkę grunt i tynkowanie na gotowo(oczywiście robocizna)? Jeżeli tak mam tańszych, a jeżeli chodzi o jakość - rewelacyjni. Daj znać, to Ci jutro prześlę namiary, bo niestety nie mam przy sobie dzisiaj.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już nabyłam swoją działkę. Ależ mnie to kosztowało nerwów głownie w samej kancelarii. Wyobraźcie sobie, że notariuszka zażyczyła sobie opłaty w wysokości 285 zł za samo przelanie pieniędzy z depozytu, który zostawiłam u niej na koncie tytułem zakupu działki. Łaskawie objaśniła mi, że to jest i tak połowa. No więc ja jej na to, że notariuszy jest pół Szczecina i proszę o zwrot depozytu i do widzenia pani, i że to jest nieuczćiwe i nieetyczne bo pytałam co łączy się z takim depozytem i oczywiście była cisza jak po śmierci organisty. A tu nagle przwie trzy stówy nie licząc oczywiście normalną taksę notarialną, maksymalną zresztą. W końcu kwoka odpuściła ale 68 zł mnie za to skasowała. Przestrzegam przed taką formą płatności. A teraz już tylko czekam na pozwolenie i buduję może jak zmienię rodzaj przyczyn zdenerwowania to mi wyjdzie na zdrowie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księgowa!

Prześlę Ci namiar jutro na priva, chociaż to co dostałaś od Teski to prawdopodbnie to samo, bo ja jes z kolei dałam namiar na tych ocieplaczy. Ja byam i jestem z nich bardzo zadowolona.

 

Teska!

Oni robią teraz u Ciebie, czy wzięłaś inną ekipę?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...