Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Ale w efekcie mi też "Goleniów" nie kazał płacić podatku.

 

A tak w ogóle to cześć! Dzisiaj byłam w terenie w sprawach budowlanych oczywista :wink:

No i kłada już tą strukturę i już troche widać. Raju, już wiem, gdzie zrobiłam babola, ale jak to było Jolly? Nauczę sie kochać i ten mój tynk strukturalny! :D :wink: Niedługo zamieszczę zdjęcia.

 

Widziałam tą grotę solną, bo jest obok mojej przychodni, ale czy ktoś w niej był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

Jolly, oby tak dalej!

Ja nigdy nie paliłem, w domu też się nie pali... ale z jakichś powodów ktoś kiedyś zbierał różne opakowania, najczęściej z 2-3 egzemplarzami tej trucizny... Pełna szuflada takich oryginałów (niektóre nawet nie otwarte) leży u mnie do dziś... i co... nawet nie myślę o paleniu.

 

Zobacz jaka pokusa (?) i jakoś nikogo nie zachęciła... :D

 

Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Hej, chciałam się pochwalić, że mam już tynki w domku. Ocieplacze nadal pracują dzielnie. A, i w domku zadomowiła się olbrzymia koza :lol: jest więc zupełnie cieplutko, mozna też sobie jajecznicę usmażyć :D A wszystko to za sprawą mojego aktualnego kierownika budowy. Aha- nie wiem czy mówiłam ale mam trakże drzwi wejściowe a brama garażowa czeka tylko na sygnał 8) (...)

 

Bikosiu, gratulki... miło czytać, że to już :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Stasiek- straszna ze mnie chwalipięta :oops:

Na dodatek jestem jeszcze upier... liwa- czy serio nikt nie ma zaufanego kominkarza z DPG?? :o Czemu nikt się nie chce ze mną podzelić :cry:

A jaka jest aktualan cena za posadzki, niedługo przystępuję do negocjacji.

Kolejne pytanie, czy wylewka nad ogrzewaniem podłogowym ma być grubsza??

No to by byłó na tyle- teraz idę spać.

Z ważnych wydarzeń- jutro nastąpi wielkopomna chwila- próba obcięcia włosów mojemu dziecięciu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do palenia- Jolly trzymam kciuki. Nigdy nie paliłam ale 3 lata walczyłam z moim lubym- no i Bogudzieki 8 lat nie pali. Z miłości to zrobił- wykaż się więc dla Kevina- wiem, że jest ciężko ale warto!! Marek mówi, że dopiero po rzuceniu palenia zaczął czuć niektóre zapachy (tu nie zawsze akurat jest to przyjemne :wink: ) i smaki :lol: Bądź dzielna!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam piątkowo i za moment łikendzik

 

Teska - czy ty dzisiaj solenizantka jesteś?

 

coś na ranne poprawienie humoru:

 

Pewna kobitka miała problem z mężem - strasznie bidulek chrapał, co nie pozwalało jej się w nocy wyspać. Chodzili po lekarzach, specjalistach... nic. Pewnego dni spotkała sąsiadkę i opowiedziała o problemie. Ta zaproponowała jej wizytę u pewnej znachorki, która ponoć wszystkie przypadłości leczyć umie. Kobita leci pod wskazany adres, przedstawia sytuację, ta chwilę się zastanawia i mówi:

- Jak stary zacznie chrapać, to niech paniusia mu nogi rozszerzy.

Kobita się wnerwila, opieprzyła znachorkę, że naiwnych ludzi tylko naciągać umie i że złamanego grosza jej nie da i poleciała do chaty.

W nocy ta sama historia... stary piłuje już drugą godzinę... kobitka myśli sobie: "Ehh...spróbuję tak zrobić, jak znachorka mówiła..".

Rozszerza staremu nogi i... cisza... Następnego dnia leci z samego rana do

znachorki... przeprosiny... bombonierka...podwójne honorarium... Oczywiście ciekawość nie dawała jej spokoju więc pyta:

- Pani...ale na czym polega ten trick z tymi nogami??

Znachorka:

- Moja droga...zasada jest prosta - rozszerza Pani nogi, worek spada na dziurę i cugu ni ma..

-------------- -----------

Student poderwał panienkę na dyskotece, wyrwal do domu, rozbiera.

Wszystko szło dobrze ale raptem zaskoczony widokiem pyta:

- Ile ty masz lat ?

- Trzynaście.

- No to dalej, jazda, ubieraj sie i zmykaj do domu !

Na to nie zrazona malolata odpowiada:

- A cos ty taki przesądny ?

 

no to życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to

SERDECZNE ŻYCZENIA

ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI

I RADOŚCI Z DOMKU

ŻYCZĘ :p

 

A TERAZ PREZENTY

http://obrazki.babiniec.pl/Kwiaty/bukiet.gif

 

to na dokończenie inwestycji

http://obrazki.babiniec.pl/Klejnoty/skrzynka%20klejnot%C3%B3w.gif

 

http://pclab.pl/zdjecia/aktualnosci/2003_12/szampan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...