Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za wsparcie! Ale mam dzisiaj jakiś felerny dzień. Zadzwonił do mnie mój instalator, że nie dogadał się z hurtownią z której biorę materiały i oferta nieaktualna. W poniedzia/lek zadzwoni i przedstawi nową :evil: Ja się normaln ie powieszę albo znów sie będę wypłakiwać w sweterek moich ocieplaczy :-? Mam nadzieje, że chociaż oni staną na wysokości zadania :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikosiu, no i w nasze też możesz się wypłakiwać, chociaż wolelibyśmy i tego życzymy, żeby to były łzy radości!! Póki co nie martw się, na pewno, wszystko się ułoży. Może jednak pan instalator M. jest Wam przeznaczony??!! :)

Ps. A ten REMIGIUSZ S. to chyba w Dołujach się kręci. Uwaga Dołuje na nierzetelnego fachowca!! Gonić takiego ile wlezie ! Moze jak taki roboty nie znajdzie to trochę spasuje! Ale optymistka ze mnie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały łykendzik trwały prace polowe.

Posadziłam jabłoneczki, czereśnie, wisienki, grusze, borówki

różaneczniki, trzmieliny, krokusy, narcyze ... i jeszcze parę drobiazgów.

Mężulek zrobił glebogryzienie i szurnął trawkę na całe pole.

A teraz właśnie spadł na to wszystko zamówiony przez nas deszczyk

... ale nie gniewajce dogadaliśmy się z Górą że to tylko takie

niewielkie podlewanie będzie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

 

 

Gratulacje:

 

- Bodekku - już okna? zaraz mnie przegonisz...

- Teska - Ty to masz dobrze, możesz zająć się ogrodem.... a my jeszcze betoniarą...

- nie chciałabym pominąć nikogo, ale pamięć u mnie krótka, aha, Gosiunia no i Miśki - gratulki toże!!! :lol:

 

Bikosa - Tobie naprawdę współczuję, szok, nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu, mam nadzieję, że się jakoś tam poukłada...

 

U mnie też kolega tam machał zaprawą, że mam całą dachówkę w zaprawie cementowej - wygląda to okropnie, powiedziałam, że ma to zlizywać i już!!!!!

 

Melduję też, że mam już konstrukcję antresoli, wszystkie chudziaki wylane i w tym tygodniu kładziemy instalację elektryczną!!!!

 

Brama działa, domek wygląda ślicznie!!!

 

Aha, byłam w Castoramie i tam jest promocja kabla 3x1,5 za 100 m chcą 127 złotych - to dobra cena????

Szukam sklepu ze ślicznymi luksferami... ostatnio ROman W. szukał, ciekawe czy znalazł i gdzie - proszę w takim razie o kontakt!!!

 

Gdzie jest sklep M&S????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...