Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Cześć wszytskim,

Teska rozumiem cię :( ale z nami szybko czas ci upłynie :D

Jolly ja właśnie kończę elektrykę, bierze te kable z Castoramy, taniej nie znajdziesz! Aha, a na gniazdka brałam ten po 175 zl. te po 127 tylko na oświetlenie.

 

Kochani, (Bikosa nie czytaj :wink: ) potrzebuję dane na temat robocizny za podbitkę drewnianą, za mb. Pomóżcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w poniedziałek.

Niby poniedziałek, jak każdy - czyli nienajlepszy, ale.... :(

 

będą prywatyzować moją firmę :(

 

jaka ja jestem biedna :( nawet nie myślałam, że można tak zupełnie nie mieć pieniędzy - a wypłata dopiero w piątek :cry:

 

No, popłakałam sobie...

ale lżej mi nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bikosa współczuję i dorzucę swojego giganta - Witek H. z Potulickiej - generalnie para się klinkierem i ogrodnictwem. Bardzo wygadany, na poziomie itp. Dość niski chudy w okularkach - inteligencik - podaję rysopis aby nie rzucać nazwiskami (jego ojciec jest dość znany w pewnych kręgach). Mówi iż wrócił z Irlandii gdzie murował ogrodzenia z kamienia.

Byłam na tyle naiwna że dałam mu prawie całość kasy nie sprawdziwszy jego dokładności a okazało się ze cały płot jest do rozbiórki (tak krzywy) zawsze prosił o zaliczkę bo na materiały mu brakło, matka chora itp. Jego metodą jest, po wyciągnieciu większości pieniędzy, wywołać awanturę i zwiać.

Ja na szczęście mam pokwitowania zaliczek i mogłam pójść do sądu.

Ale na przyszłość innym nie polecam tego osobnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodekku - przypadkiem zauważyłam - Twój domek jest centralnie widoczny z mojego pięterka. Jak popatrzysz dalej w stronę Polic - to ten żółty z czerwonym dachem :D

 

Prośba o radę i namiary - znajomi muszą wybudować drogę dojazdową do przyszłej budowy - pod ciężki sprzęt - ziemia gliniasta. Jak to zrobić tanio i dobrze?

Ja nie musiałam przerabiać tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czym, no to się pochwalę jak piesio rośnie

na zdjęciach ma ok. 3,5 m-ca

 

w sumie, obecnie bardziej podobny jest do nietoperza, ale przejdzie mu :lol:

 

wygodnie poleżeć na materacu :)

http://foto.onet.pl/upload/16/48/_354724_n.jpg

 

z pańciem na kanapie?!

http://foto.onet.pl/upload/16/76/_354725_n.jpg

 

coś dostanę?

http://foto.onet.pl/upload/45/70/_354726_n.jpg

 

wykonana komenda "waruj", ale chyba bez radości

http://foto.onet.pl/upload/46/80/_354727_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józia - wcale nie rozpieszczony. kanapa była okazjonalnie do zdjęcia. ja już kiedyś napisałam. pies ma mieszkać w domu i go pilnować, a nie w budzie mordę drzeć i pilnować trawnika.

zresztą jak ktoś chciałby cię okraść to, właśnie najłatwiej zlikwidować psa przy budzie.

 

Głupi pies mordę drze i trawnika pilnuje.

Mądry pies z dworu domu pilnuje, ale to kwestia gustu i upodobań właściciela.

A nawiasem, to dziwne, że ludzie myślą, że dla psa to takie szczęście siedzieć w domu.

Coś opowiem.

Na działce, na której stoi nasz domek, przebywał najpierw nasz pies (ciągle - z wyjątkiem zim, bo na zimę zabieraliśmy psa do bloku), mój tata (okresowo - z wyjątkiem zim) i my (jeszcze bardziej okresowo - z wyjątkiem zim). Kiedy nadchodziła wiosna (nadeszła za życia psa 2 razy) i pojechaliśmy na działkę, psa w żaden sposób nie dało się zapakować do samochodu. Dawał znać, że już tu zostanie. I zostawał do jesieni.

 

Mordę drze - owszem - ale w uzasadnionych przypadkach.

Nieprzymuszany tylko do samochodu się ładuje, bo nauczony, że do lasu na spacer jedziemy. A swoją drogą, ciekawe, czy też będzie tak chętnie do samochodu będzie wchodził, jak go tym samochodem do weterynarza zawiozę? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...