Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Józia - na poprawę humoru - ZADZWON DO MNIE!!!!

 

Ktoś pytał o podbitkę - mogę tylko podpowiedzieć, że odcinek tego tzw. panela w kolorze brązowym o dł. 2,7 to koszt 6,65 zeta za sztukę, reszty co idzie to nie wiem, ale cholernie drogo!!! niestety nie znam nikogo kto to robi, bo u mnie jak zwykle - mój Arek ze szwagrem!!!! Ale może ktoś robił, to BY POMOGŁ I CENE PODAŁ!!!!!, bo inaczej ....l :evil: :wink:

 

Czupurek - ja to mam problem ze swoim przybłędą!!!! Kurcze jest z nami już od 2 lat i niestety nie idzie go ujarzmić, jest to połączenie Twojego psiurki z haskym- mieszanka odlotowa, pies już dosyć rośliwy ma około 5 lat, niestety przez nikogo wcześniej nie ułożony i teraz po jego przygarnięciu mam problem. Okazuje się, że kastracja nic tu nie da, bo on ani nie agresywny ani nie popędliwy w stosunkach, za to strasznie uwielbia za ludźmi na rowerach biegać i straszyć. nie pomogł boks 3x3, drut kolczasty, siatka, szelki, kolczatka, siatkę pogryzł, że przez otwór to i ja bym przeszła, rowy powykopywał, że korzenie drzewa na wierzchu, przez drut kolczasty przeskakiwał, szelki zdejmował a przez kolczatkę takie dziury na szyjce zrobił, że z litości go wypuściłam i co z takim zrobić??????????? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

już nie jestem wkurzona to się nie odzywałam. Czekałam, aż znowu mnie ktoś wkurzy, ale po namyśle zrezygnowałam.

Byłam wkurzona na:

1. Czupurka - bo pies powinien być bliżej natury :lol:

2. Brak kasy - ale kasa rzecz nabyta - dzisiaj nie ma a jutro będzie

3. prywatyzację - nie musi przecież oznaczać zmian na gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly,

najlepiej najpierw do nich zadzwon, czy maja i w jakich cenach.

 

Tam jezdzi tramwaj 6. Jadac od Walów Chrobrego w strone Stoczni i dalej, mija sie stacje Bobryk (bedzie po lewej), to jeszcze kawalek, jakies 500m jest wjazd na podworko z roznymi firmami (przy wjezdzie sa takie duze tablice ze wszystkimi firmami - NOMOS tez jest, a przynajmniej byl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józia - super, z pkt. 1 uhahałam się :lol:

 

pkt. 2 - racja (notabene też czekam na nią spłukana na maxa)

pkt.3 - jak pisałaś są i dobre strony (np. mniejszy wpływ polityki)

 

No widzisz Czupurek, jakie mam wielkie serce. Tak się przejęłam losem twojego psa, że aż humor straciłam.

 

Ale tak naprawdę, to jestem wkurzona, bo się nie wyspałam. Józio w nocy tak jechał (chrapał), że co trochę się budziłam.

No i ... :oops: psy szczekały... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...