Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Jesuuuuuuu, trzymajta mnie...

Pawel, no teraz to żeś napisał...

 

jeśli idzie o przybłędę husky ZEZOLA, to nawet bym chciała coby sobie poszedł... ale niestety...

bo widzisz ze mną jest tak, że jak już kogoś przygarnę, to ciężko się tego kogoś pozbyć - podobnie było z mężczyznami... no i sam widzisz szczury nawet lgną - ale szczurów to się chyba już pozbyłam, bo w poniedziałek wzięłam osiusiany żwirek fretek rozsypałam w piwnicy i na razie spoko!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Olka, ale w Andrzejki trza robić rezerwację i jest drożej, bo to impra z wyżywieniem, chociaż z drugiej strony jeśli faktycznie byśmy chcieli w Andrzejki pobalować, to faktycznie proponuję ten termin, jedyna okazja do tańców, hulanek i swawol!!!!!!! Ja co roku bawię się na Andrzejki w Arkonie- kuzynka tam pracuje i jest zawsze zajeb.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galery'ę prowadza moje znajome

 

Moge się podpytać jak i co

 

Andrzejki myślę, że to dobry termin. Każdy ma ochote tego dnia wyjść. A może będa przewidziane jakieś super atrakcje.

 

No nie wiem. Dajcie znac kto idzie i komu odpowiada ten lokal. Ale tak na 100%.

 

Jak mam działać to musze wiedzieć co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w tym lokalu nie byłam, jeśli nie jest snobistyczny, a wszystko na luzie to ok!!! Zapytaj się jakie propozycje mają, a ja zapytam co w Arkonie!!! - wiem, że muzyka w Arkonie jest dla wszystkich i zawsze wszyscy bawią się do samego rana!!! Zapytam i wtedy przedstawimy innym i wybiorą!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zorganizować super przyjęcie w Arkonie, i tak termin trzeba zarezerwować, może to być piątek lub sobota, 27.11 już odpada, bo tam Andrzejki, ale może być 20.11 lub 13.11 lub 19.11 lub 12.11!!!!!

DJ kosztuje 200 złotych, my możemy się złożyć po 60 od osoby i wtedy mamy jedzenie - przekąski i coś na gorąco i 1/2 l. flaszki na parę. NIeficjalnie, czyli po kryjomu można wziąć inny alkohol i po 22 czy 23 postawić na stoliku... Zabawa przednia, ale muszę wiedzieć kiedy coby termin zarezerwować max. 50 osób - myślę, że wszyscy się zmieścimy!!!!

 

DAWAC ZNAC!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mówię

 

Dzwoniłam do jedenj z włascicielek i powiedziała mi że:

 

- lokal jest przystosowany do dużej ilości osób ja pytałam tak gdzieś o 20 miejsc mówiła, że to nie problem, bo jest osobna salka

 

- kuchnia jest otwarta długo, tak wiec jedzenie można zamawiać nawet do 23:00

 

- za wstep się nie płaci

 

- ceny sa takie same jak w normalne dni

 

- mogą jedynie pobrac zaliczkę za rezerwację, która jest zwracana

 

- na "Andrzejki" przewidują atrakcje (wróżenie, jakieś drinki, oryginalne menu itp.)

 

To jest moja propozycja. Zastanawiajcie się, wymyslajcie inną.

 

Jeżeli spotykamy się w Andrzejki a to wypada we wtorek to pobalujemy góra do godz. 1 w nocy , przecież rano do pracy.

 

Na jakieś wielkie balety nie ma co iść będzie masa małolatów, myślę, że kameralnie w jakimś pubie będzie miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie muza to dla mnie bez różnicy,

 

co do Arkony - tam nie ma małolatów, gdybyśmy zarezerwowali termin, bylibyśmy tylko my i DJ, żarcie czyli sałatki, napoje, przystawki, szaszłyczki, barszczyki i super ale to super ekstra zabawa!!! To byłoby tylko dla nas, czulibyśmy się na luzie... za salę też nie płacisz, tylko za jedzenie i obsługę... a poza tym obiad w Twoim lokalu dla dwóch osób to na pewno ok. 60 dych, a gdzie reszta... zjesz objad i co przy suchym stoliku???

 

nie wiem, ja polecam zorganizowaną imprę z żarciem od 19 do północy i muzą tylko dla nas.... i to tylko za 120 złoty od pary + DJ 200 rozłożony na ilość osób - uważam że ok!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...