Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Strasznie nisko zlądowaliśmy w tej naszej grupie.

Dzień dobry wszystkim.

Joasia, Jasiu jak się mieszka?

Fajne uczucie - trochę tak jak na wakacjach pewnie, nie?

My tak pomieszkiwaliśmy sobie w zeszłym roku w podobnym stanie zaawansowania jak Wy teraz. Ale Wy na pewno piorunem wykończycie!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Joasia wzięła sobie dzisiaj wolne :)

 

Trochę jak na wakacjach - całkiem fajnie. Od dzisiaj wchodzą ocieplaczo/tynkarze, od poniedziałku wewnętrzniowcy - będą szlifować, gruntowac i malować. Jak skończą to biorą się za poddasze (wełna + regipsy), a potem tarasy. Ja dzisiaj zamawiam drzwi wewnętrzne, a od dwu dni kłócimy się o kolory kafli (a jest o co bo będzie tego ponad 100m2 podłóg i bóg wie ile ścian). Na razie wybrałem gres do garażu i kafle do kotłowni. Jak dobrze pójdzie do końca lipca dom będzie ocieplony i otynkowany, ściany pomalowane, posadzki gotowe, a kafle (łazienki) mocno zaawansowane. Dalej nie wybiegam myślami bo mi się nie chce ;)

 

Na razie odkrywamy uroki dużego metrażu - wszystko dzieje się w salonie i kuchni, w garażu jest magazyn, a reszta stoi pusta. Używamy tylko 1/4 powierzchni domu, a i tak jest to więcej niż nasze dotychczasowe mieszkanie :)

 

I cały czas szukamy stolarza do schodów - to ostatnia gruba sprawa jaka nam została do rozstrzygnięcia.

 

PS. Kot już nie chowa się między kartonami - zaczął nawet wyściubiać nos na dwór.

 

PS.2 Narobiliśmy sporo zdjęć (np.: Joasia testująca wygodę nowej wanny ;)) ale nie ma czasu, żeby je obrobić i opublikować :(

 

PS.3 Nie mamy komputera, ani internetu, ani TV - jest odlotowo - młodszy chłopak, gdy dotarło do niego, że sobie nie pogra i nie poogląda cartoonów zaczął grać na gitarze, pomaga i wogóle jest fajnie :) Może wogóle nie zamontuje anteny !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tego pięknego dnia... no może trochę przesadziłam ale mam już kładziony strop nad parterem i życie jest piękne :lol: :lol: :lol: .

 

Dzięki Teska za namiary na ocieplaczy - mam nadzieję że skorzystam we wrześniu.

 

Joasia, Jasiu dołączam się do gratulacji - fajnie jest mieszkać na swoim. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE!!! Chcemy zrobić drenaż opaskowy i zaproponowano nam cenę 25 zł za 1 metr z materiałem, co w przypadku naszych 55 metrów dało kwotę 1375 zł. Czy to dobra cena? Czy jeszcze coś uhandlować? Proszę o szybką podpowiedź. Z góry dziekuję. Ivette
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivette srawdź cenę rur do drenażu - jest to ok. 6 do 12 zł (kokos) i obsypki - żwiru. Nie wiem czy cena 25 zł/m to dużo bo u mnie robiła to ekipa od stanu surowego. W położeniu rur nie ma żadnej filozofii - po prostu wykopali szerszy rów pod fundamenty, połażyli rury i zasypali żwirkiem w ramach fundamentów. Sprawdź co masz w tych materiałach - czy są też studzienki i mata drenarska. Pozdrowienia dla budujących
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie właśnie wylali chudziak :D .

Jak na chudziak dość gruby -30 cm.

Joasiu i Jasiu szczerze gratuluję bycia na swoim.

Przyłączam się do apelu Ivette jeślii ktoś ma jakieś doświadczenia z cenami drenażu.

Poza tym bardzo pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:

gdzie najtaniej w Szczecinie można dostać styropian. Prosze o info na priv lub maila [email protected]

Agi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...