Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Nowy plan ma dopiero byc, jak kupowalismy nie bylo waznego planu, tylko dostalismy pisemko z gminy, ze ta dzialka jest przewidziana pod zabudowe jednorodzinna... :cry:

w styczniu maja podac do publicznej wiadomosci ten projekt planu, to chyba mozna wtedy jakis sprzeciw czy cos?

przeciez moga ta droge przesuna te 20 metrow dalej i beda ja mieli na terenie skarbu panstwa. Przypuszczam, ze nikt z projektantow nawet nie spojrzal, ze to teren prywatny, a kawalek dalej gminny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nam walna ta droge, to bedziemy mieli dzialke szeroka na 17metrow!!! - przy drodze zuzlowej i dluga na 80m (no i wtedy tu tez bedziemy mieli droge - tylko po jaka cholere?). I nie bede mogla domku postawic, co sie zesmy z mezem w nim zakochali :cry: :cry: :cry: Dzialka przy zuzlowce ma teraz 47metrow szerokosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech cholera ta gmine...

Ale ustalilismy bez walki sie nie poddawac - dzialka nasza, droge mogliby bez szkody dla wszystkich przesunac, a nasza dzialeczke w spokoju zostawic!

Ale kazda podpowiedz co tu zrobic, zebysmy batalie wygrali, mile widziana - zeby nie powiedziec pozadana :lol:

 

Tak sie napisalam, zeby sie wyplakac, bo by mnie szlag dzisiaj trafil. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśki, nie mam układów ale będę trzymać kciuki!! Bandyci!! :evil:

Co do spotkania- co by trochu fermentu zasdiać a może jednak CafeGaleria :wink: (zawsze to jakiaś nowa atrakcja- poza oczywiście spotkanierm z Wami).

Ja obstawiam 18-tą- wtedy może nawet ze 2-3h będe mogła posiedzieć zanim moje dziecko pójdzie spać (a nie jak ostatnio godzinkę). Będę jak zwykle bez pary czyli Teska - masz do wyboru :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczorową porą,

 

to mnie też proszę zapisać na tę imprezkę. Wolałabym trochę później niż 18, bo w piątki mam zaocznych, ale może się uda pozamieniać. Dostosuję się demokratycznie do woli większości.

 

W cafe Galerya jeszcze nie byłam, to też bym chętnie zwiedziła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, tyle się nazbierało, że będę punktować :wink: :

 

1. Maksiu RATUNKU! Moj Internet, też zaczął tak wolno chodzic, że was doczyta c nie mogę. Wspomniałeś, że to przekroczenie limit. Ja dzwoniłam do TPsy i pani powiedziała, żebym w "uruchom" wpisała "netcoś tam" i sprawdziła, czy na czarnym oknie, cos się wyświetla. Wyświetlało się, więc powiedziała, że mam wirusy, kazała ścignąć Ad-aware, co też zrobiłam , wirusy wywalone, a Internet dalej ślimaczy :cry:

 

2. Jolly za chwile na privie :D

 

3. Miśki wrzucę temat koleżance budującej się prawniczce, która niedawno skończyłą walki odnośnie granic działek, służebmności i innych pułapek urzędowych i ścieżki wszelakich urzędów i urzędników właściwych ma w małym palcu :D

 

4. spotkanie: Cafe Galerya, termin OK, będę trochę spóźniona x 1 (raczej)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszyskich

Miśki - napewno, po wyłożeniu planu każdy ma prawo go oprotestować

co innego - niestety nie wiem

 

Teska - mój na szczęście też b. dobrze, więc dlatego tak cicho wieczorem było.

No to teraz masz, psa trzeba będzie nabyć. A jaka rasa? Namów syna, zeby na wiosnę. szkoda teraz brać malucha który przez 3 m-ce siusia gdzie popadnie, kwarantanna - a pogoda w tych m-cach sama wiesz.

 

Ja mogę i do galeryji iść.

 

pozdrawiam cieplutko wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulki dla Teski i Czupurka - też bym chciała tak kiedyś usłyszeć, że mój synek jest najlepszy w klasie,

ale na razie to ma kłopoty z czytaniem - dosłownie jak arab jest liczba 65 on czyta 56, pisze lustrzanie i od lewej do prawej, nie wspomnę, że jedynkę pisze też lustrzanie.... ale ma dopiero 6 lat... może to się zmieni!

 

 

to w Końcu gdzie to spotkanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...