Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Rybki sa swietne, w Polsce mielismy 130 l akwarium z pielegnicami - teraz jest u znajomych. Tylko, ze rybek nie poglaszczesz i nie przytulisz. To znaczy sprobowac mozesz... :wink: a czlowiek i tak sie przywiazuje nawet do rybek...

 

Kazdy zwierz to obowiazek, ale jaka radosc - wychowalam sie z psem, kotem, swinka morska i kanarkami. Chcialam jeszcze zolwia, ale mama sie nie zgodzila :lol: nie liczac tych biednych, co na rekonwalescencje przynosilysmy z siostra - 1 wrobel mieszkal u nas przez 1,5 roku, nie chcial isc na wolnosc, ciagle wracal...

 

W naszym domu na pewno bedzie duzo zwierzakow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - bo tak naprawdę to dużo zależy od ułożenia psa. nie będzie szkolony na agresję, a dobrze socjalizowany od początku, to będzie milusi. najgorzej jak pitbulle i podobne im rasy, mają nieodpowiedzialni (typ: duży, łysy): nie dość że pies b. agresywny to głupi do n-tej potęgi (widziałam parę takich parek).

 

Olka - bo pies, kot i inne nieplastikowe zwierzę to, jednak przede wszystkim obowiązek i dużo pracy.

co do czystości - wystarczy wyznaczyć kawałek terenu, ogrodzić, nauczyć, etc i psia toaleta gotowa.

co do wyjazdów - teraz to, już nie problem nawet w hotelu *****

tak, niestety zwierzaki chorują, a ich leczenie jest niekiedy droższe od naszego.

 

mimo tylu negatywów - ja lubię domy ze zwierzakami, te bez nich (bez obrazy proszę) są dla mnie sztywne i "wygodnickie"

ale ilu ludzi tyle opinii na ten temat. a napewno lepiej nie mieć zwierzaka wogóle niż niewłaściwie się nim opiekować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powymądrzałam się trochę i na świętą zaraz awansowałam :lol:

całe szczęście, że Teska ani nie łysa, ani barczysta :lol:

więc bedzie można podchodzić do jej płota spokojnie

a jak nie będzie chciała gości, to ręczę sama sobie poradzi: podejdzie, ryknie (a potrafi) i delikwent (deklikwentka) z podkulonym ogonem pryśnie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byłam dzieckiem miałam chomika i jak zdechł to strasznie to przeżyłam.

 

Później miałam psy ale u dziadków, bo w domu nie było warunków.

 

Ja mam zbyt miętki charakter i rozpieszczam zwierzaki.

 

Jeszcze pomyślę. Może nich Amelka dorosnie, bo teraz mam z nią już wystarczająco roboty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozia,

ja mieszkam na poludniu Norwegii.

Bylismy z malzowinkiem na grzybkach we wrzesniu - piekne podgrzybki, okazale.

Fakt, ze sie inaczej zbiera niz u nas, bo w Polsce to jakiegokolwiek grzyba szukasz, a tu sie rozgladasz po wszystkich i z tego gaszczu te wlasciwe wypatrzec trzeba...

 

A grzybkow mam tyle, ze starczy i dla mnie i dla mamy do bigosiku na swieta... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeny grzyby, psy i dysleksja mojego syna....

 

czytałam o tym i tak powoli się zapoznaję, poczekam do następnego półrocza - myślę, że jako 6 latek, co dopiero zaczyna pisać - może jeszcze próbuje, do tego jest leworęczny, wię dam mu jeszcze parę miesięcy i zobaczymy...

 

nie lubię zbierać grzybów, lubię za to jeść, ale żadko, bo ciężko strawne i kaloryczne przez to...

 

Pawel - myślę, że kredyt na budowę można dostać dopiero po pozwoelniu na budowę....

 

 

A ja mam pieska zezola - mieszaniec hasky z wilczurek jak się uda to wkleję zdjęcie...

 

Miśki - ale masz czytanie tyko nie rozpłacz się to nie meloddramat to życie... parszywe zresztą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...