Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

agi - nie ma tanich i drogich - kazdy poda ci cenę "urzędową" - jak naciśniesz to dostaniesz rabacik, jak pójdziesz z tym do innego i powiesz "a tamci mi dali za tyle" to spuści troszkę niżej - z tym mozna do następnego, itd... :)

 

Hyper się chwali, że mają tanio (WKI - koło Derdowskiego)

APA strip nie jest droga (ThermoOrganika - Gdańska)

 

Ale najważniejsze to się targować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupowałem styropian na posadzkę w HiperGlazur na Świerczewskiej. Najtańszy jaki mi się udało znaleść w Szczecinie. W cenie wliczony był transport.

Dosyć ciekawą cenę mieli też w Realbudzie na 1Maja (ale transport liczyli sobie oddzielnie).

 

Wynegocjowane ceny mogę podać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, nie sądziła,, ze mozna znalezc taka fajna grupe dyskusyjna ze szczecin! my tez sie przymierzamy do budowy domku, pierwone plany to Dobra ale ostatnio wychodzi, ze chyba bedzie Plonia. Czy ktos buduje sie w poblizu. dzialka niby upatrzona, 200m od ostatnich zabudowan ale przez lasek. mam wiec mnostwo watpliwosci. pozdrawiam.ag :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nauczycielska- to jeszcze troche dalej. ale tak czy inaczej psy tu zawracaja. a nie wiesz przypadkiem jak ten znajomy ma rozwiazane scieki? my jestesmy ciagle na etapie wybierania dzialki, teraz w gre wchodzi ul. trzcinowa ale to otulina puszczy i chyba dosc wysoki poziom wod gruntowych i glina, wiec pewnie z oczyszczalni ekologicznej nici. a na dzwiek szambo mam wyprysk kontaktowy. tak wiec sie powaznie zastanawiamy. ale lasek jest fajny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fu, szambo!! w Dobrej byla super dzialeczka ale sprzedajacy przegial z cena-za te pieniadze normalnie mozna miec 2x wieksza. fakt, miala pelne uzbrojenie. o dolujach narazie myslelismy ale nie dojechalismy, wiec... z punktu widzenia mojej pracy wolalabym lewy brzeg ale malzowinek jest zdeklarowanym fanatykiem prawego, tu tez pracuje (okolice to my tu wokol mieszkanka mamy piekne, tyle ze daleko). musimy szukac intensywnie bo juz niedlugo na swiecie pojawi sie pierwszy przedstawiciel mlodszego pokolenia i bede uziemniona a jesli chodzi o te sprawy (dzialka, dom) to glownie ja sie zajmuje. trzymajcei kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho! Mamy nowego forumowicza. Witamy Cię Bikosa. Jeśli chodzi o Dobrą to nie wiem czy szukałaś tam, gdzie ja mam działkę, ale osobiście bardzo to miejsce polecam i uważam cenę za bardzo rozsądną. Życzę wszystkim dużo słonka na dziś, bo właśnie słyszałam prognozę i mam się pokiepścić pogoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.P jeszcze bardziej????

 

 

Witam wszystkich rankiem...pije kawke i jade dzisiaj do sadu w Policach..po wypis z KW Panie bardzo sympatyczne wiecie ile sie tam czeka na wypis??? milym glosem Panie powiedziala ze jak dzisiaj przyjade złozyc wniosek na TEN czwartek bedzie... :) sa widac jeszcze przyjazne sądy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do instytucji w Policach, to jestem pod ogromnym wrażeniem. Ponieważ jestem mieszkańcem Szczecina to byłem przyzwyczajony do tutejszych urzędów (czekac, czekać i jeszcze raz czekać). Półtora roku temu kiedy razem z żonką rozpoczeliśmy załatwiać wszelkie formalności związane z zakupem działki a potem ze wszystkimi pozwoleniami, przeżyliśmy istny szok. W Urzędzie Gminy pierwsze słowa wszystkich urzędniczek to (dzień dobry, proszę bardzo, już załatwiamy) po prostu coś niespotykanego. Kolejny szok przeżyłem kiedy w tymże urzędzie składaliśmy jakieś tam pismo, w sekretariacie akurat nie było sekretarki (gdzies wyszła) więc pismo przyjął od nas sam Pan Burmistrz i osobiście poleciał skserować to pismo, abym miał potwierdzenie. Podobne doświadczenia mieliśmy we wspomnianym przez Teske Sądzie.

Taką pracę urzędników można by nakazać wszystkim urzędom szczególnie w Szczecinie.

 

Pozdrawiam Jmar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.P

 

prawie...gaz zamierzam wlaczac tylko wtedy jak na dłuzej mamy zamiar wyjsc lub wyjechac..

 

 

I musze sie pochwalic...Redakcyja sie chyba ulitowała :lol: i dzisiaj dostałam nie kolejny kubek...a kubeł...z aniołem strózem..i napisem murator..taki kubeł starczy na wypicie 2 kaw odrazu... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był rejon ul. Granicznej a cena 87PLN/m- chyba jednak trochę przegięta. poszło!!a co do Polic- bylam tam zameldowana przez parę miesięcy. jakiekolwiek sprawy załatwiali od ręki. a w szczecinie na prawym pan zamknal mi okienko przed noskiem choc bylam ostatnia klientka bo skonczyl prace:-); cóż ludzie są różni, ale średnia w Policach jest dużo powyżej! a może ktoś słyszał o jakiejś działce w okolicy ul. jodłowej w Dobrej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...