Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Ja też zaglądam - dzień dobry!

 

Ale tu żarłoczne rekiny pływają. :o Coby nam tylko egzemplarzy hodowlanych nie pożarły ... :wink:

 

Widziałam dziś na placu Orła piękne anioły. No ... nie prawdziwe ,ino takie drewniane. Ale by się efektownie prezentowały w wiejskim domu. A może by i złe uroki odpędziły ...

 

A kysz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Słuchajcie czy wy w waszych domach też macie otwory 80 cm???? bo dzisiaj wróciłem z pomiaru i piękny dom a jakiś pseudoarchitekt zaprojektował wszędzie drzwi 70 tragedia az nie chciałem włascicielom przykrości robić ale 70 to stanowczo za mało do wc to jeszcze ok ale do wszystkich pokoi?? i notoryczna pomyłka projektantów : chcecoie miec ościeżnice regulowane?? to pamiętajcie o węgarkach!!!!!!! bo tak to opaski z jednej strony do kosza pójdą

 

u mnie niestety też się okazało, że otwory 80. :evil: na dokładkę jeden dotyczy drzwi zewnętrznych (do kotłowni) a na rynku nie ma "70" zewn. :(

a co to są węgarki? bo też chciałam regulowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek węgarek czyli poprostu kawałek ściany coby się otwór nie zaczynał od samego początku sciany poprzecznej tylko miał troszke miejsca na opaske za albo przed drzwiami bo potem są niestety scinane i kiepsko wyglądają jak tego węgraka nie ma albo wręcz jesłi dwie sztuki są obok siebie pod kątem 90 stopni i nie mają węgarków to wychodzi tragedia, a tak niestety z reguły jest.

 

Już nawet nie wspominam na temat łączenia podłog bo zamiast to łączenie ukryć pod skrzydłem to fachowcy chyba celowo je wysuwają i np z korytarza widzisz jaką masz podłogę w łazience

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po długiej nieobecności...

 

Pawel - no wiesz? zabalowałam??? ja już elektrykę mam na górze, musimy iść jak burza.....

 

Józia - Ty nic tylko na grzyby, co Ty chcesz z nimi później robić????

 

Miśki - ale czad już idę na priva...

 

a tak poza tym:

 

elektryka na górze położona, szczury niektóre pozdychały, ale od trutki, ściankę półokrągłą w łazience prawie mam, no i tyle... niedługo zdjęcia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...