Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Miśki

 

Klementynka też fajna, obejrzałam.

 

Gust mamy rzeczywiście podobny, my lubimy proste nieskomplikowane domy, jak zresztą zauważyłam reszta z grupy szczecińkiej też. W Konwalii chcemy zrezygnować z tzw. ozdobników czyli wykuszu, balkonu i lukarny nad garażem. Wtedy to bedzie trochę większa Sosenka z tego samego biura, no ale w sumie o to nam chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich w ... sobotę (chyba pierwszy raz jestem na forum w sobotę).

 

Pracuję za mojego kochanego mężusia, bo on uszczelnia w domku rynny i komin.

 

Pamiętacie jak rozmawiałyśmy o zwierzaczkach w domu?

 

A więc u nas zmiany.

 

Od tygodnia kręci się koło naszego domu malusieńki kotek. jest śliczny. Zrobię zdjęcie to Wam pokażę.

 

Moja Amelka za nim szaleje. Trochę go dokarmiamy. Wczoraj nawet kupiłam Whiskas dla Juniorków :(

 

No i mam problem, bo mam pewne obawy co do kota w domu gdy jest małe dziecko - chodzi mi o toksoplazmozę.

 

A poza tym wolałabym aby kocio spał na dworze a nie w domu.

 

Czy możecie mi coś poradzić?? W lecie to nie było by problemu, bo jest ciepło, ale w zimie boję się, że ten maluch nie da sobie rady.

 

Czy są jakieś budy dla kotów?? :(

 

Ewentualnie co zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olka

 

 

 

toksoplazmoza - nie musisz sie bać....mozna ta choroba zarazic sie TYLKO wtedy jak dziecko bedzie brało kocie odchody do ręki...a pozniej tej reki nie umyje.....

 

Ja mam kotkę....nie wychodzi na dwór...tzn wychodzi na nasz taras....

 

Mysle ze bude mozna dla kotka miec taką pieską...tylko w mniejszym wydaniu....kot musi miec tyllko sucho...a tak wogóle to szkoda kotek jest milusi w domku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak fajnie mieć kocia w domku.

 

Ale myslę, że Amelka jest jeszcze za mała aby mieć zwierzaka. Ona go strasznie mocno przytula i no wiesz... nie ma wyczucia co można a co nie.

 

A co do kocich kupek, to moja córcia bardzo lubi sie im przyglądać i trzeba ją mocno pilnować aby z tym czegoś nie zrobiła. :(

 

No nic pomyślimy jeszcze.

 

Dzieki i miłego dnia.

 

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani.

Czy ktos moze polecic pomocnika na budowe takiego "ZLOTA RACZKA".

Co to by poporawial po katach to co tzw "fachowcy" niedorobili.

Troche sprzatania, troche malowania, troche pilnowania, cos podgipsowac, cos dokleic- no takie tam, wiecie.

Budowe mam na Krzekowie w Szczecinie ale stale jestem w rozjazdach i nie daje rady.

Pomocy!!!

 

aluko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...