Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Olka

 

pierwsze ciasto w nowym domu to rzeczywiscie wielkie święto. Na pewno będzie najpyszniejsze na świecie :wink:

 

miśki

 

spotkanie odbyliśmy z projektanką poleconą przez Was, wszystko było tak jak pisałaś. Jeszcze raz dzięki za namiar.

 

Ewa Hebda

 

Witaj. W jakim zakątku Mierzyna będziesz budować? My planujemy ruszyć z budową w Mierzynie na wiosnę ale kierownika jeszcze nie mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Olka

 

płyta ceramiczna jest super, szybciej się gotuje, dobrze czyści. tylko trzebać uważać żeby na rozgrzane pole nie wysypać soli albo cukru, bo może to uszkodzić płytę. Garnki rzeczywiście są ważne, kupując zwroć uwagę żeby rozmiarami odpowiadały wielkości pól. A tak wogóle to miłego gotowania, samych pyszności oczywiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka,

super, bardzo sie ciesze :lol:

 

Olka,

tak mi sie przypomnialo, ze jak pieklam pierwszy raz ciastka w piekarniku elektrycznym, to je troszke :oops: spalilam - mialy sliczny ciemnobury kolor zamiast zlotego...

bo czasy pieczenia przy tej samej temperaturze w piekarniku elektryczny a gazowym sa zupelnie inne. Ciasto inaczej sie zachowuje, wiec w sumie jest to nauka od poczatku :lol:

Zwlaszcza jak sie mialo zwykly piekarnik gazowy, a teraz ma sie elektryczny z dolnym obiegiem, gornym, oboma na raz, jakimis nawiewami i innymi bzdurami :o .

Jeszcze calkiem go nie rozgryzlam, ale ciasto i ciastka :wink: wychodza juz super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka prośba do GRUPY SZCZECIŃSKIEJ którzybudują z SILKI M-18

1. Kto może mi polecić ekipę budowlaną mającą doświadczenie w pracy z tym materiałem ( dobrze by było gdyby dodatkowo wchłaniali dziennie poniżej 1 l alkoholu w przeliczeniu na osobę)

2. Kto ma jakie dobre i złe doświadczenia po wymurowaniu ścian z SILKI

3. Gdzie ( w jakiej hurtowni na naszym/szczecińskim terenie warto pertraktować zakup SILKI M (potrzebuję około 4500 szt M-18, czyli 3 dłużyce a 24 tony każda

4 wszelkie inne istotne informACJE NA TEMAT silki M

z góry dziękuję za porady. EDI-007

 

 

Witaj w kręgu silkowców :lol:

 

wysłałem na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel66 ! :lol: :lol: :lol:

 

Witamy serdecznie i zapraszamy na spotkanie!

 

Jak daleko u ciebie z budowa i co to bedzie (lub jest :roll: )?

Dziękuję za powitanie . Budowa - to sam począteczek naszego wyzwania z żoneczką . Mam nadzieje że w tym miesiącu będziemy mieli warunki zabudowy i zagospodarowania , projekt na 99% mamy , i w kwietniu 2005 rok ruszamy do realizacji naszych mażeń . Mam pytanko ? - Na co szczególnie zwracać uwagę podczas podpisywania umowy z f.budowlaną , jaki okres gwarancji wchodzi w grę , gdyż są producenci materiałów którzy te gwarancje dają dość długie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po dłuuuuugim,

 

witaj Paweł66 my budujemy przy Lubczynie, a Ty????

 

Miśki - popatrz za chwilę na priva...

 

Józia - jak tak Bridget Jones????

 

Maksiu - jutro będą zdjątka, czy mogę?????

 

WITAM WSZYSTKICH NOWYCH, minie trochę czasu zanim nauczę się Waszych nicków.

no to do roboty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...