Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie po dłuuuuugim,

 

witaj Paweł66 my budujemy przy Lubczynie, a Ty????

 

Miśki - popatrz za chwilę na priva...

 

Józia - jak tak Bridget Jones????

 

Maksiu - jutro będą zdjątka, czy mogę?????

 

WITAM WSZYSTKICH NOWYCH, minie trochę czasu zanim nauczę się Waszych nicków.

no to do roboty....

Witam serdecznie jolly . Rozpoczynamy budowe z żonusią w Kliniskach za tartakiem pod lasem . To początkowy etap - oczekujemy na WZiZT , a później w kwietniu 2005 ruszamy do pracy nad realizacją swoich marzeń . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł66

witaj w grupie. A z której strony Goleniowa się budujesz? Bo ja mieszkam w gminie Goleniów, od strony Szczecina (Załom).

 

Gwarancje? Kurcze budowałam się, a wcale o tym nie pomyślałam :o

Ja mogę Ci polecić dobrego kierownika budowy z Goleniowa

Dzięki wielkie . Budujemy się z żonusią w Kliniskach za tartakiem pod laem . Dzięki za informację co do kierownika budowy . Jestem zaskoczony , że nie myślicie o dobrej gwarancji od firm budowlanych ... materiał - materiałem - lecz z bardzo dobrego materiału można wykonać niezłą popelinę . Troszkę znam to z doświadczenia , co prawda to domy wielorodzinne - lecz coś z tego wyniosłem . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a teraz temat budowlany...

 

W długi łykendzik ocieplaliśmy dach, i teraz mam trochę wątpliwości, bo tak krokwie mam 18 a wełna 15, w muratorze przeczytałam że między membramą a wełną trzeba zostawić 3cm szczelinę, tak więc zrobiliśmy, czy trzeba ocieplać jeszcze czy ta 15 starczy??? czy do tej 15 jesczze dołożyć 5???

dajcie znać bo nie wiem, czy kłaść folię czy jeszcze docieplać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł66 czy chodzi o ten tartak w Pucicach - Dompref???bo w Kliniskach nie widziałam tartaku - jest jakiś też teren z drzewem przy stacji kolejowej w Kliniskach , o który chodzi????Ja w Kliniskach pracuję, to będę obserwować Wasze zmagania...

Te składowiska drewna w Kliniskach - to tartak ... i miło nam że będziemy mieli stały nadzur !!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł66 czy chodzi o ten tartak w Pucicach - Dompref???bo w Kliniskach nie widziałam tartaku - jest jakiś też teren z drzewem przy stacji kolejowej w Kliniskach , o który chodzi????Ja w Kliniskach pracuję, to będę obserwować Wasze zmagania...

Te składowiska drewna w Kliniskach - to tartak ... i miło nam że będziemy mieli stały nadzur !!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł

Odpowiedziałeś to Ci się wytłumaczę.

Znam pewnego Pawła (a właściwie Arka, ale tak na niego mówią), który pracuje w firmie developerskiej, nadzoruje budowy osiedli w Szczecinie i ma działkę w Kliniskach pod lasem :o

Pracuje w firmie która buduje , lecz nie jest to firma devloperska , obecnie zajmuje sie zarządzaniem nieruchiomościami - lecz działeczkę w Kliniskach pod lasem mamy z żonusią ... i bedziemy budować piękny wymażony nasz domek ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a teraz temat budowlany...

 

W długi łykendzik ocieplaliśmy dach, i teraz mam trochę wątpliwości, bo tak krokwie mam 18 a wełna 15, w muratorze przeczytałam że między membramą a wełną trzeba zostawić 3cm szczelinę, tak więc zrobiliśmy, czy trzeba ocieplać jeszcze czy ta 15 starczy??? czy do tej 15 jesczze dołożyć 5???

dajcie znać bo nie wiem, czy kłaść folię czy jeszcze docieplać????

Osobiście podczas wielu wizyt na budowach spotkałem sie z praktyka , że te 5 cm wełny nalezy założyć ... przypominam że dach to największe straty ciepła i warto zadbać , pomimo że to dodatkowy koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...