Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Jestem już całkiem zielona...

 

wełnę kładliśmy między krokwie zachowując od membramy te 3 cm szczeliny, po nałożeniu wełny 15 wyszło mi to na równo z krokwią, jak dołożę 5 wełny, później sznurkiem trzeba zrobić gęstą siatkę bo ponoć folia nie może dotykać wełny i jak to zrobić??? żeby folia nie dotykała wełny??? no i planujemy nabijać na folię kontrłaty i na to regipsy... napiszcie czy to dobrze czy źle ... i jak to zrobić...

 

 

o tyłkach to byście pisali i pisali, a tu jedynie na razie 3 osoby na mój problem odpisały... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem !!

 

Ale się wybyczyłam. Fajne życie jest bez pracy. Byle do emeryturki. No tak ale wtedy będę już starszawa, pomarszczona i nie będę miała już na nic siły. Dobrze jest jak jest. !!

 

Witam Wszystkich "nowych" i "starych".

 

Cieszę się, ze macie ochotę spotkać się w "Cafe Galeryi".

 

Mam prośbę musze powiedzieć do jutra ile nas będzie (muszą przyszykować salę).

 

Proszę wysyłajcie swoje potwierdzenia przybycia na spotkanie na priva (zaznaczając ile osób). Będzie mi łatwiej to wyłapać.

 

 

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly Jeśli masz folię o paroprzepuszczalności 1400, to zalicza się ona do folii wysokoparoprzepuszczalnych, a więc takich, które przy 0 stopni C mogą odprowadzić 1400 ml wody ponad folią czyli w górę dachu ponad dachóki. Takie folie mogą stykać się z wełną, bo jak napisałam są na tyle wydajne, że spokojnie odprowadzą wilgoć na zewnątrz. Ja miałam folię Topfol coś pomięzy 1500 a 2000 (nie pamiętam), krokwie 20 cm i zaplanowane mieliśmy wełnę 20 cm. Nie wiem, czy pamiętasz moje perypetie z wykonawcami-złodziejami, w każdym razie ja nawet rozwaliłam sobie sufit w sypialni, żeby te 5 cm dołożyć (do istniejących 15 cm). Myslę więc, że powinnaś dołożyć te 5 cm, bo wełna jest sprężysta i spokojnie zmieści się przy twoim rozstawie krokwi. My kładliśmy wełnę przy pomocy sznurka snopowiązałkowego (fiuch, co za wyraz :wink: ).

Doczytaj dokładnie jeszcze parametry swojej folii i ewentualnie dzwoń do przedstawiciela producenta, niech ci wszytsko wytłumaczy, a co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...