Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Klaudia - pomalowane własnoręcznie ściany, wykładzina na podłodze - na razie tzw remontowa do czasu aż wyschnie i latem parkiecik. Jeno drzwi wewnętrznych nie mamy - bo walczymy ze swoją rozrzutnością/sknerstwem i chcemy ładnie i tanio- czego efektem jest całkowity brak drzwi.

 

A ja musiałam wszystko przeczytać co na forum i w muratorze i zamiast efektywnie przepracować dany mi dzień pracy - to go po prostu przepękałam.... wrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Księgowa - sprawdź jeszcze Damare. Nakrzyczeli na mnie ostatnio, że przeze mnie za tanio sprzedają :) Numeru Ci teraz nie dam, bo mi wysiadła komórka ale sa w każdej książce telefonicznej. Skalkulują dach ze wszystkimi dodatkami. I czytają forum muratora (pozdrowienia serdeczne dla Damarowców). Aa - ja mam euronita, jak Teska. Dachówka jest bardzo ładna - profil S.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny... szalejecie.. ale ja to rozumiem, upały nie do zniesienia, można dostać na głowę :D :D :D

no to może z innej beczki: kto chce zobaczyć mój śliczny ganek, ręka w góre...

no dobra ten kto podniósł rękę do góry niech sobie ją już opuści i kliknie na link: http://www.dommaksia.prv.pl/index.php?id=16lipiec

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska: no to widzisz, całe 6 dni.. a tak narzekałaś :D

a co dachówki to oczywiście.... euronit :D czerwona eska...

a tym tygodniu jeszcze chyba nie zdążą kłąść, ale mają już położyć folie, nabijać łaty, kontrłaty, więc chyba dachówka od poniedziałku

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska przecież jesteś zorganizowana kobitka, to sobie ze wszystkim poradzisz. Ale niektórzy mówią, że 6 na 6 to najlepszy układ. Sześć miesięcy na sześć dni. Domki powstają z pieniędzy, chęci to za mało.

Co do mnie to tak jak wróci to zaczynamy, chociaż mam nadzieję, że uda mi się zrobić wodę i prąd zanim wróci, ale on o tym jeszcze nie wie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SP

 

jestem teraz przy kawce...zaraz zabieram sie za pitraszenie :) no bo jak chłop przez 5 miesiecy jadł ryz i jakies tam filipinskie jadło...to zebyscie widziały jak bedzie nasza karkoweczke upieczoną wcinał :D :D

 

Joasiu ....tipsów nie zdązyłam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...