Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam Grupę

Bardzo Dziękuję za Wasze Wielkie Serce

Informujemy, że w II licytacji na rzecz Nikoli zebraliśmy

na dzień : 20 listopada godz. prawie 10-ta ....625 zł + pieniążki grupy szczecińskiej 770 zł RAZEM 1395 zł.

Czy powtórzymy wynik I Licytacji / 3410 zł/ ?

 

Wierzę, że tak , że mimo obecnego, trudnego okresu finansowego uda nam się!!! .

Ze Wspaniała Grupą Szczecińską ...Musi się Udać :)

Pozdrawiamy i zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji

 

Edzia&Maksiu

 

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=36615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Didi: myśle ze 770 zł to bardzo dobry wynik, lepszego nikt nie zrobi, mam tylko nadzieje ze i inne grupy pójdą za naszym przykładem i też coś pozbierają dla Nikoli.

A na zdjęciach mnie nie ma, bo ja je robilem, jak podeślesz swoje to też umieszcze je na stronce, z góry dzieki

pozdrawiam

 

ps. dołozyłem już podpisy pod zdjęciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pośpiechu chcąc podzielić się z wami radosną nowiną odnośnie zbiórki dla Nikoli, zapomniałem dodać że kubek muratora nr 3 podarowała na licytacje Maggie za co ogromnie jej dziękuję, spodziewaj się Maggie w najbliższym czasie miłej niespodzianki

pozdrawiam

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy dzień po,

dzięki za spotkanie, fajnie bylo.

 

Amo jak tam Bridget Jones

 

Maksiu dzięki za zdjęcia - szybkościowy :wink: jesteś

 

Do następnego razu

 

Ewa i Daniel

 

 

 

witam w sobote

 

ewar - filmik niczego sobie pośmialiśmy się ale z umiarem

nie wiedziałem że o 22 w kinie będzie prawie pełna sala :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było ale z forum budowlanego to mało chyba zostało....

 

Ale to mogą być tylko pozory więc wszystko jest po staremu

 

Ale na spotkaniu większość mówiła o kolejnym budowaniu..

 

no no no no no

 

...czyli wiedza zaczerpnięta z własnej budowy + forum szczecińskie daje wiedzę lepszą od kierownika budowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teresa Borcz uwolniona!

 

 

 

Porwana w Iraku Teresa Borcz została uwolniona. W sobotę w Warszawie wzięła udział w konferencji prasowej premiera Marka Belki. Szef rządu nie chciał zdradzić szczegółów dotyczących operacji uwolnienia Polki.

 

W opinii arabistów, kobieta została uwolniona dzięki okupowi.

 

Na konferencji w Kancelarii Premiera w Warszawie Teresa Borcz była ubrana w sportowy strój, wyglądała na spokojną i szczęśliwą. Mówiła zdecydowanym, choć cichym głosem. Często się uśmiechała. W konferencji wzięła też udział jej matka.

 

"Trzymano mnie w czystym, bardzo dokładnie wymalowanym i wymytym pokoju. Byłam dobrze odżywiana, nie brakowało mi wody ani środków do utrzymania czystości. Porywacze traktowali mnie przyzwoicie. Motywowali to, jak mówili, względami religijnymi" - powiedziała Borcz.

 

Premier Belka powiedział, że m.in. ze względów bezpieczeństwa, nie zdradzi szczegółów akcji uwolnienia kobiety. Wyjawił jedynie, że w operacji tej "uczestniczyli funkcjonariusze wielu służb i agend rządowych. Premier wyjaśnił, że Borcz znajduje się w Polsce od piątkowego wieczoru.

 

Ambasador RP w Bagdadzie Ryszard Krystosik powiedział, że jest bardzo zadowolony z takiego finału porwania pani Teresy. Nie chciał w żaden inny sposób skomentować informacji o uwolnieniu porwanej. Informacji tej nie komentuje też oficjalnie wielonarodowa dywizja w Iraku pod polskim dowództwem.

 

"Z radością witam tę wiadomość. Rzecz elektryzowała naszą uwagę publiczną. To ważne, że osoba związana z naszym krajem uzyskuje wolność i ratuje życie" - powiedział w sobotę w Katowicach marszałek Sejmu Józef Oleksy.

 

W ocenie dwóch znanych arabistów prof. Janusza Daneckiego i prof. Marka M. Dziekana uprowadzoną w Iraku Polkę, Teresę Borcz uwolniono najprawdopodobniej dzięki okupowi. Wskazuje na to sposób, w jaki została uwolniona - stosunkowo szybki i "subtelny".

 

Siostry porwanej Iwona i Lucyna, dobrą wiadomość usłyszały w krakowskim mieszkaniu swojej mamy najpierw od dziennikarzy, a potem zobaczyły na ekranie telewizora. "To uczucie ulgi, radości i szczęścia" - mówiła jedna z nich. Zapowiedziała, że rodzina nie wypuści już Teresy do Iraku.

 

Polka, mieszkająca od 30 lat w Iraku, została uprowadzona pod koniec października. Radykalne ugrupowanie Brygady Salafickie Abu Bakra As-Siddika w pierwszym nagraniu przekazanym i wyemitowanym przez katarską stację Al-Dżazira zażądało za jej uwolnienie wycofania polskich wojsk z Iraku. Według Al-Dżaziry, zakładniczka wezwała także władze amerykańskie i irackie do wypuszczenia wszystkich kobiet z amerykańskich więzień w Iraku.

 

Kilka dni później telewizja al-Dżazira wyemitowała kolejne nagranie z uprowadzoną Polką. Teresa Borcz ponownie zaapelowała wtedy o wycofanie polskich wojsk z Iraku. Polskie władze przez cały czas zapewniały, że podejmują wszystkie możliwe działania, aby uwolnić kobietę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teresa Borcz uwolniona!

 

 

 

Porwana w Iraku Teresa Borcz została uwolniona. W sobotę w Warszawie wzięła udział w konferencji prasowej premiera Marka Belki. Szef rządu nie chciał zdradzić szczegółów dotyczących operacji uwolnienia Polki

 

 

 

i to jest dobra wiadomość z krainy kanibali i analfabetów którzy mieszają religię z polityką ......................

 

a nasi rodacy w Iraku domy stawiają tym krasnalom ....też wdzięczność...

tylko żeby kierowników i inspektorów bud. nie kidnapowali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...