Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie!

 

I znowu piep........y poniedziałek. I od razu ZUS.

Wyobraźcie sobie, że żeby dostać zaświadczenie o niezaleganiu wcześniej "dobrze by było gdyby pani przyniosła dowody wpłat'" a teraz muszę im dodatkowo pokazać kserokopie deklaracji. Paranoja. Jestem nastawiona bojowo.

 

ups...a może ktoś pracuje w ZUSie? To proszę się nie obarażać, ale ja swoje i tak dziś powiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś musze sobie posypać głowe popiołem.. zapomnialem dziś z domu portfela, a tam wszystkie wasze pieniądze i adresy... obiecuje że wpłace pieniądze jutro z samego rana...

m.

 

Witam w sniezny poniedzialeczek :p

Ogladnelam zdjecia ze spotkania, w koncu zobaczylam jak dziewczyny wygladacie :p

Spotkanie bylo udane? cos obgadaliscie? jakies wazne sprawy? jakies mniej wazne? :p :wink:

Na co zbieraliscie kase, ktora ma maksiu w portfelu? :roll: jesli mozna zapytac .....

Ale wyszlam na ciekawska .... :( mam nadzieje ze nie macie mi tego za zle ... 8) - to dlatego ze niemoglam byc na spotkaniu

pozdrowionka dla wszystkich :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w snieżny poniedziałek

 

Didi - ja też nie widze podobieństwa, ale znaczek mi się podoba :lol: .

 

Co do zus-u - czyli Zakładu Utylizacji Składek.

Ostatnio stwierdzili że zalegam za czerwiec 2001 :evil: , choć w międzyczasie dawali mi kilka zaświadczeń o niezaleganiu i wypłacali zasiłek chorobowy.

To instytycja niereformowalna, należy ją zlikwidować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wskich

 

Ciesze się że mieliście udane spotkanko :D może przy następnym uda mi się dołączyć.

 

cała Polska w śniegu :(

przyjeżdrzam do szczecina a tu to samo :cry: a miałem nadzieje ze jednak mamy inny mikroklimat.

 

A pozatym chyba wszyscy ??? chorzy?? bo mój gif w 100% odzwierciedla obecny stan zdrowia.

 

 

aaa apropos jak smakowało beaujolais nouveau bo podobno był dobry rok i czuć w nim porzeczki Ja jeszcze nie sprobowałem ale w końcu od czwartku to miałem prawo :lol:

 

 

UWAŻAJCIE NA DROGACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

opon nie zmieniłem :cry: :cry: ale rozwiązane znalazłemhttp://www.swir.foxnet.pl/gify/pojazdy/auta/auta__63_.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska akurat tam jest spox bo droga wyjezdrzona ale jak ktoś chce do grodziska np. to tragedia.

 

 

Tylko nie wiem co będzie dzisiaj bo u nas na drogach to co chwile słysze o wypadku.

 

Mowisz ze ubiegłoroczne było lepsze?? to oznacza ze wszystkie czewrone z 2004 będą tańsze niz te z ubiegłego. Banan wyczuwalny?? to juz nie dla mnie , miałem nadziej na porzeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antywłamaniowe z atestem/?? musisz sie liczyc z tym ze będą metalowe. W drewnianych mozesz meic co najwyzej szybe p4 oraz listwe antywłamaniową i wkładkę z klasą C. Większość włamań jest dokonywanych przez okna jednak więć listwa hakowa i klasa C wystarczy do domku. A cena w drewnianych jest uzalezniona od materiału albo lite=drogie albo sklejka= tańsze. Wybór trudny wszytko zależy od kaski niestety .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...