Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

no witam witam

 

jak tam po spotkaniu?

 

Widzę, ze ogólnie zadowoleni jesteście. Ja też.

 

Chociaż mam mały niedosyt. Tak szybko czas leciał, nie pogadałam z wszystkimi. No ale następnym razem.

 

Trzeba będzie jednak większy lokal wybrać. Tak nas dużo było. Fajnie.

 

Maksiu

 

Wysyłam na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Cześć wszystkim, widzę, że większość jeszcze nie odśnieżyła komputerów :wink:

 

Przyłączam się do peanów na cześć Grupy Szczecińskiej! Naprawdę fajni jesteśmy! W pełni mogłam doświadczyć tego na spotkaniu (jak tylko minął mi szczękościsk ze zdenerwowania :wink: ); mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz!

 

Bodekku - czekam na namiary do Stoczni,

 

ktoś wspominał na spotkaniu o dofinansowaniu do pompy ciepła, proszę o szczegóły, bo nie zdążyłam się dopytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Też ciesze sie że mogłam Was poznać

Delf a juz myslałam że tylko ja tak miałam, szczękościsk straszny i zdenerwowanie jak przed jakimś ważnym egzaminem.

Szkoda tylko że musiałam dosyć szybko wyjść ale mam nadzieję że następnym razem będę miała więcej czasu i sobie odbiję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, nie! Wcale nie straszni, ale udzielamy się wirtualnie także dlatego, że nie starcza nam czasu i odwagi dzwonić po znajomych i pytac kto buduje i jakie ma doświadczenia. I jest OK. A tu nagle zdajesz sobie sprawe, że idziesz spotkać się z 20 obcymi ludźmi, których nie znasz, ani z imienia, ani z twarzy - no paraliż kompletny. Ale po chwili okazuje się, że to żadni obcy tylko dobrzy znajomi z którymi można pogadać dokładnie o wszystkim i w niczym nie odbiegają te rozmowy jakością od forumowych.

 

Naprawdę tego doświadczenia nie można porównać z niczym innym. W dobie dzisiejszych trudnych socjologicznie i beznadziejnych czasów, to prawdziwa tęcza na chmurnym niebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska jak się sami nie pochwalimy, to nikt tego za nas nie zrobi :roll:

 

Poza tym miło spotkać naprawdę sympatycznych ludzi, a nie zakompleksione dziuńki i facetów z mięśniem w mózgu. Porządni ludzie dzisiaj raczej rzadkość. Nie mówię, że wszyscy zostaniemy nagle przyjaciółmi i zaczniemy zapraszać się na komunię, ale dobrze wiedzieć, że są fajni ludzie wokół nas. A co dopiero ich spotkać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...