Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Delf, masz racje, nie może nam być za dobrze (to co do Antka- od razu węszyłam podstęp, że tak łatwo poszło z zasypianiem :evil: ). Co do szczękoscisku- na pierwszym spotkaniu też to miałam i kiedy pryszła moja kollej na opowiadanie o domku to było ciężko. Ale juz na następnych spotkaniach zawsze rażniej jest, bojuż sie zna pare osób :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu ja skomentuję spotkanie...

 

Maksiu robił mi zdjęcia w kawałkach - taka papuśna jak ja nie mieściłam się w kadrze :lol:

 

Ja nie miałam żadnego szczękościsku.... byłam wyluzowana....może dlatego, że zamiast kawki jak wszyscy, szybko łyknęłam Campari... :lol:

 

 

JESTESCIE SUPER !!!!

 

 

Księgowa - ależ Ty mnie zaskoczyła!!! :o i zamiast szczękościsk miałam szczęko-opad....... :lol:

 

Miśki - druga połowo !!!!!! napisz jak potrafisz na priva, czyli na górze najeżdżasz na "nie masz nowych wiadomości" i tam jest Twoja skrzynka i nowy post i do jolly i wtedy możesz pisać i pisać - mam nadzieję, że Ci się uda!!!! bo umrę z ciekawości!!!! Masz ekstra fajną żonkę!!!!!!

 

Pawel66 - dam znać o bramach najszybciej jak tylko będę mogła, robimy takie pojedyncze rolowane .... nie ma problemu!!! czekaj a na pewno dam znać!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel - o to chodzi, że niet i boję się jeździć, ale jeżdżę dużym i tak chyba lepiej....

 

Maksiu - krecik jest w całości (przecież nie byłam pijana... :lol: )jest w dobrych rękach.... kurczę jak to pamiątka to nie powinieneś jej dawać!!!

 

 

aha co o tym sądzicie???

przyjechał gościu od dachu i powiedział, że ta jedna dachówka spadając uszkodziła pozostałe, więc mam skombinować dachówki i on to naprawi...

a ja do niego, że to była wichura i nie moja wina, niech on kupi dachówkę i naprawi, bo źle ją umocował i dlatego spadła, a on do mnie, że pierwszy raz się z czymś takim spotyka i zdarza się że popełnił błąd, ale nie on za niego powinien zapłacić....

I CO MAM Z TAKIM ZROBIC???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolly: nie musialem Ci go dawac, ale chciałem.. widziałem jak bardzo przeżyłaś licytacje kasku i dlatego postanowiłem podarowac Ci coś co było dla mnie cenne. Wiem że jest w dobrych rękach i niech tak zostanie.

 

a co do dachówki.. to nie zostały Ci żadne dachówki??? ja tam mam kolo 40 sztuk na zapasie... jesli facet przyznal Ci się ze mógł popełnic błąd to on powinien zapłacić za naprawę, ja tak uwazam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly, tobie też spadły dachówki?

 

U nas poleciało 6, w tym jedna spinkowana, ale moi "dachowcy" przyjechali od razu, naprawili, co trzeba i obiecali, że pospinkują wszystkie, jak będą mieli czas (za drobne 200 zł) - mąż chce mieć wszytskie pospinkowane.

A dachówki mieliśmy swoje, bo nam zostały. A jakie masz dachówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unibetu - ciemny brąz.... zostało mi wcześniej jakieś pół palety, ale człowiek kaski miał mało więc zwrócił i nie pomyślał, że przy takim wietrze pospadają i trza będzie wymieniać.... bo tak chwalili, że dobrze położony!!!!!

Ja jestem zdania, że powinien naprawić, wzięli kasę i jest jakaś gwarancja, ale gościu był zdziwiony, że coś takiego on ma płacić?????dlatego pytam, czy u Was też walnęli zdziwko...czy bez bólu i czy mogę się o coś takiego w ramach gwarancji upominać!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...