Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Maksiu, ale śniadanko jest najważniejsze! Zrezygnuj z kolacji - wiem, że to trudne, mój mąż zaczyna jeść po 20. A w nocy potrafi wstać i zrobić sobie kanapki :roll: zostawiając nóż w maśle i swoją ukochaną grubaśną deskę do krojenia, a potem pyta się skąd ja wiem, że w nocy podżerał :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam :lol:

Zrobiłam sobie małą przerwę w pracy - chodzę tylko na szkolenia - obligatoryjne :evil: .

Cieszę się że mogłam poznać tylu fajnych ludzi - zapalonych, rozentuzjazmowanych budowlańców - oby tak dalej. Świetnie się z Wami rozmawiało, choć krótko i nie dałam rady pogadać ze wszystkimi.

U mnie wieje jak diabli - mieszkam na niezłym wygwizdowie. Po pierwszej wichurze też ze strachem oglądałam swój dach, ale wykonawcy znając trochę tę okolicę sami zapobiegawczo przypinali dachówki i żadna jeszcze nie spadła (odpukać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie dziewczyny.. ja rzadko kiedy jem sniadanie.. obiadek symblicznie.. zadnych przekasek w ciagu dnia a kolacje to juz nie pameitam kiedy ostatni raz jadlem... jesli chodzi o diety to moglbym o tym ksiazke napisac.. jedyne pewna dieta to mocne samozaparcie i malo jesc, duzo sie ruszac.. inaczej nie da rady

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm pusto :(

 

Za to Ja sie pojawiłem, już zdrowszy więc jutro zmieniam gifa na zdrowego.

 

Wiecie co to wejście do uni nie wszytkim pomogło, mi dzisiaj nie bo się okazuje ze jak wysyłacie jakiś przelew i pomylicie 8 z 9 np. to mimo innej nazwy odbiorcy banki mają prawo to księgować i potem czy dostaniecie zwrot zależy tylko od dobrej woli posiadacza konta na ktore wpłynęła kaska. Ten problem dotyczył akurat mojego klienta ale martwiłem się razem z nim bo 10 000 mogło kogoś uszczęśliwić. Na szczęście przelew wrocił bo tego konta nie było poprostu ale w innym wypadku posiadacz ma obowiązek zwrócić ale jak nie będzie miał dobrej woli to pozostaje sprawa w sądzie.

 

Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po dłuuugiej przerwie... :D

Pozdrawiam Pawła_ po sąsiedzku... :D Mijam Twoja firmę prawie codziennie..zastanawiałam sie,co to za new's... :wink:

Gratulki FORUMOWICZU :)

Z bankami to juz tak jest..Trybiki w maszynie zatwierdzane enterem.. :evil:

Ktos sie kiedys negatywnie wypowiadał na temat banku GE..Również sie dołaczam..Wyglądało rózowo.. :x

 

Mam pytanko: Jak Wam poszedł odbiór budowlany?? Czy są jakies pułapki?? Mam juz komplet dokumentów,lada chwila chcę złozyc..Czy czepiają sie do czegos,czy to zwykła formalność??

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...