Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Maksiu

mozemy wprowadzic sie juz w listopadzie, grudniu- ale jednak chyba poczekam na luty nie wiem zreszta jak to bedzie...chce sie wprowadzic jak wszystko juz bedzie wykonczone, meble poustawiane...zabieram kartony ze starego mieszkania przywoze do domku...układam i siadam na tarasie...bez zadnych wykonczen...wiec termin realny to grudzien, swieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIKOSA

 

ta dzialeczka z rozpoczeta budowa to KICHA tam sa tylko fundamenty od 4 ...lat facet S sprzedaje to bo te fundamenty zrobił 0,6m nad poziomem drogi...a ze ma inne dzialki to sie przeniesie na ulice czapli...

 

moge powiedziec ze sa ta tez fajne dzialki o polowe tansze...tylko on tego nie powie bo chce sprzedac swoje i swojego kolesia.

Ten pan S...to ten sam nad ktorym w koncu zawisnie prokurator..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po południu.

Teska- dzięki za info na privie.

S.P.Jeśli chodzi o działki to oczywiście jesteśmy w trakcie. Decyzje gdzieś się ważą. Nic nie jest wykluczone. Ta decyzja to trudna sprawa. Aiuto!!!

Oj kiepsko macie z tymi mężami. A mi się zawsze wydaje, że mam tak ciężko, bo męża albo nie ma albo jak jest to pracuje w drugim pokoiku. Ale Wy naprawdę musicie być dzielne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

Ludziska, czy ktoś z Was ma dostęp do kilkuosobowych namiotów typu wojskowego? Takie np. NS-10? Może być coś podobnego i nie musi być nowe, byle nie ciekło i nie wiało.

Chętnię kupię, jeśli nie będzie drogo... a może wynająć?

 

Muszę przenocować ekipę przez parę dni, zanim sobie wybudują domek

 

Agencja Mienia Wojskowego nie ma a jedyne co znalazłem jest do sprowadzenia z Gdyni... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim, przed chwilą włączyłam TV i okazało się, że w chwili ze wszech miar odpowiedniej- na obrady sejmu. I padło pytanie o 22%vat na materiały budowlane dla inwestorów indywidualnych (czyli dla nas :D ). Pan poseł odpowiedział, że w chwili obecnej rząd pracuje nad rozwiązaniem tej kwestii jako zwrotu nadwyżki tych 22% (od 7%) także nam. Miejmy nadzieję, że wymyślą coś sensownego. I byle szybko. Bo w przyszłym roku trzeba działać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.P. czuję się śledzona :wink: . A tak serio to w jaki sposób mnie wykryłaś na cudzym gruncie?? No i co Ty tam robiłaś? Wiesz, ja mam tam przyjaciół i zawsze jak dzwonią to mówią, że u nich słoneczko świeci (u nas w tym samym czasie oczywiście leje)- z dużą satysfakcją. Więc jestem okropna ale się ucieszylam, że raz mamy lepszą pogodę. Choć pracuje się w takie upały ciężko. Mi to się nawet ciężko leniuszkuje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...