Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witamy wszystkich

 

jakis czas temu nawet pare postow udalo nam sie napisac no ale najwyzszy czas na konkrety. papierologia idzie do przodu i jestesmy w trakcie realizacji projektu a budowac bedziemy z zapalek. teraz stoimy przed decyzja piwnica czy nie. ile nas to moze kosztowac ? moze macie jakies namiary na firmy ktore wykonalyby nam wykop postawily sciany w piwnicy i fundament tak zeby wszystko bylo gotowe i tylko postawic na tym bale ? wypadaloby podzwonic tu i tam i popytac o ceny. dom bedzie mial wymiary 9x10m i na calej jego powierzchni chcielibysmy piwnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

jolly,

nie ma problemu, looknij na prv.

 

maro74,

ja mam dzialke w Tanowie. U mnie akurat torfu nie ma (ale glebe mam wymarzona na ogrod) - ale z pewnoscia trzeba uwazac i dokladnie sprawdzac.

Za to jest problem z planem. Po prostu go nie ma, jest w fazie projektowej - w styczniu bedzie wylozony w gminie do obejrzenia, a zatwierdzony ma byc kolo lata 2005. Wiec jesli ci sie spieszy z budowa, to Tanowo odpada, bo nie wydaja zadnych pozwolen do czasu zatweirdzenia planu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Maro74 - tu na forum przeczytalam kiedys od poczatku cala grupe szczecinska i wyczytalam, ze jakis facet, ktory sprzedawal ziemie rolnicza w Tanowie -mial torf. Zeby nikt nie zobaczyl tego za szybko nawiozl troche ziemi i sprzedawal te dzialeczki nieswiadomym niczego ludziom. No i wiadomo, sprawa wyszla na jaw dopiero po jakims czasie po zalatwieniu papierow, pozwolen, po wbiciu ktorejs tam lopaty. Trzeba po prostu 'gleboko' ogladac. Najlepiej z saperka jezdzic chyba. :roll:

 

Plan robila jakas firma z Poznania, poterm byly problemy i firma chciala jeszcze jakas kwote i Police zamiast sie dogadac zrezygnowaly z tej firmy. Dlatego tak dlugo trwa, ze teraz robi plan zagosp inna firma od poczatku, no ale do czerwca 2005 r maja skonczyc.

 

Monka - gdyby nie pozna pora (polnoc) to tez jeszcze bysmy ustalali :lol:

 

Na Zalewie sztormy, wieje na mojej dzialeczce tak, ze nawet niosac cegly zbaczalam z kursu. Musielismy przerwac, bo pada, mokre lachy na plecach poprzyklejane, no ale sami chcielismy :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

jolly,

nie ma problemu, looknij na prv.

 

maro74,

ja mam dzialke w Tanowie. U mnie akurat torfu nie ma (ale glebe mam wymarzona na ogrod) - ale z pewnoscia trzeba uwazac i dokladnie sprawdzac.

Za to jest problem z planem. Po prostu go nie ma, jest w fazie projektowej - w styczniu bedzie wylozony w gminie do obejrzenia, a zatwierdzony ma byc kolo lata 2005. Wiec jesli ci sie spieszy z budowa, to Tanowo odpada, bo nie wydaja zadnych pozwolen do czasu zatweirdzenia planu.

Mogła byś podać którym miejscu masz działkę i czy jest tam coś do kupienia (macie tam jakieś media, lub możliwość uzbrojenia)?. Ja narazie chcę kupić trochę tej wymarzonej ziemi a budowę to planuję rozpocząć gdzieś tak za dwa lata. W tym czasie mógłbym spokojnie załatwiać urzędową papierologię itp. bzdury związane z rozpooczęciem budowy.

p.s. Zasrane urzędasy z tego co się nie mylę to powinni taki plan uchwalić już dawno chyba jakiś tam termin ustawoy było czy coś takiego.

Czy nie jest tak że jak już jakaś chałupa obok stoi to mogą wydać WZ i pozwolenie na budowę.?. Jak teraz sobie tak pomyślę to jeden gościu co ma działkę do sprzedaży w Tanowie tylko miejsce kijowe zapewniał że nie będzie problemów z pozwoleniami itp. bo działke kupił z gminy i ma tam różne kwity i papiery. Chyba mi kit wciskał co ty na to?.

 

Pozdrawiam

Marcin GG 4733984

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...