Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie!

 

 

A ja uwielbiam przyozdobione na święta domy. Griswoldowie (to fonetycznie, bo nie wiem jak się pisze) to lekka przesada, ale jest taki domek na ul. Mącznej (Teska pewnie wiesz który) on mi się zawsze bardzo podobał jek jest ozdobiony. My zaczynamy w sobotę stroić dom z zewnątrz. :D Już się cieszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

pytanie do nowomieszkających- czy też mieliście lekko olewczy stosunek do mieszkanka gdy na widoku nowy domek?? Jakos nie mogę wykrzesać z siebie zaangażowania w "robienie nastroju". Oczywiście coś tam robię ale bez przekonania. W myślach już planuję jak to będzie za rok 8)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten domek na mącznej, raczej na pszennej to naprawdę robi co roku wrażenie!!! niby dużo ale tak delikatnie jakoś!!!

 

a ja się przyznam, że moje lampeczki to od tamtego roku wiszą i hihihi nie muszę teraz ich zawieszać...

działają na pewno, bo czasami latem się przydały, jak imprezka dłużej na dworze trwała, to podświetlała nam szklaneczki.... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, tak - taki "olewczy stosunek" sygnalizowałam już kilkanaście stron temu. I ciągle nie zmieniłam tego stosunku :wink: :lol:

 

A do tego jeszcze nie ma z kim dzielić ciężarów i radości przedświątecznych przygotowań; gdyby nie dzieci, to chyba nawet choinki bym nie kupowała :-?

 

A i jeszcze chciałam zauważyć, że Jolly dobrze zauważyła, że Święta Świetami, ale takie rekolekcje to każdemu się przydadzą, żeby się całkowicie specom od marketingu nie dać uwieść :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowna grupke!

 

Jade dzisiaj kupic lampki zewnetrzne na domek :lol:

 

U nas w kazdym domku w oknach juz od jakiegos tygodnia stoja swieczniki. Wieczorem mam cuowny widok na wzgorze rozswietlone okienkami..

a co to bedzie przed swietami? :o :lol:

 

Norwegowie lubia ozdabiac swoje domy, choinki w ogrodkach. Zreszta nawet same domy sa kolorowe (pomalowane na bialo, zolto, niebiesko, a nawet ciemno-czerwono) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co do światełek, to tym co lubią na święta przyozdabiać domy, przypominam o zainstalowaniu gniazd zewnętrznych, żeby było potem do czego te lampki podłączyć. My takowych na domku mamy cztery podwójne, plus do tego gniazda wychodzące z ziemi przy choince, przy oczku wodnym itp.

Miśki świecznik adwentowy też u nas stoi - obowiązkowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska wszystko!! kończy obróbkę okien GK, maluje, wylewa beton, szpachluje, robi w drewnie; a no właśnie zapomniałam pochwalić się już mam domek całkowicie zamknięty, nawet to moje okno w sypialni!

 

Didi muszę sobie pooglądać :o

 

Miśki wiem, wiem, lubię te skandynawskie klimaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...