Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

S.P. a może szukasz kogoś z Krakowa do budowania :) ? Przyznaj mi się od razu jak mnie tam znalazłaś!

 

 

Ale, żeby Krakusy były tańsze :o .

 

Kraków niedaleko, no taaak. Choć mój przyjaciel z miasta Kraka zawsze twierdzi, że Szczecin nie jest tak daleko i zdarza mu się do mnie dojechać w 7h- potem ja się zastanawiam, gdzie on ten helikopter zaparkował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Teska możesz dzwonić - Jołasia wzięła sobie wolne coby dopilnować fachowców bo wczoraj po powrocie do domu się z letka zagotowaliśmy - wydajność jak za PeeReLu, wszystko rozbabrane, przed domem rozkopany rów z rurą gazową od kilku dni czeka na odbiór, itp... itd..:)

 

Jak człowiek stara się być miły to mu na głowę włażą :(

 

Plan jest taki, żeby do końca tygodnia parter był fertig - czas zabrać się za kafelki, tarasy i ogród.

 

PS. I przy okazji porządkowania faktur Joanna odkryła, że niektórzy dostawcy co innego fakturują, a co innego dostarczają - na każdym kroku trzeba wszystko kontrolować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikosa nie szukałam ekipy w krakowskiej, tak po prostu zobaczyłam, twój podpis. Teska wiesz są wakacje to tak trochę trwa ale 20 sierpnia pozwolenie nie jest źle. A tak wogóle to pojechałam tam wczoraj (to znaczy na działkę) z moimi gośćmi i co widzę sąsiedzi zaczynaja. Mają zamiar w tym roku zrobiś stan surowy. Ja oczywiście w dalszym ciągu przeglądam ekipy. Rozmawiałam z tymi Twoimi, i dostałam namiar od Maksia. Tyle, że jakaś rozmiękczona jestem przed urlopem i brak mi siły. Poza tym po wczorajszych odwiedzinach od rana zaklinam wskazówki, żeby już była 15.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem....wyszłam spod prysznica...piwko....przezyłam

 

ekipa robi porzadnie, zero bałaganu az sie zdziwiłam...ale fakt trzeba być na miejscu hihi kazałam im dwa razy wieszac drabinki...bo jak powiesili to jakos tak dziwnie wygladało...ogólnie myslałam ze bedzie gorzej...w wiekszosci rury od wody i co sa...

 

do niedzieli bedzie koniec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich obecnych:)

Jasiu dał mi wolne. Dzięki temu wzrosła wydajność z hektara. Koniec ze szpachlowaniem na parterze. Taras się robi - ale wyniknął problem bo chłopakom od ocieplania coś tam się pokićkało. Nad ludźmi trzeba stać i pilnować - niestety. Spadam na odbiór gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...