Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

.................yyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 

Ja tak k woli przypomnienia i zapytania zarazem??

 

Od czasu x-spotkania "Grupy Szczecińskiej" i aukcji na jak najbardziej szczytny cel oczywiście.Nasz przewodniczący vel MAX zapomniał chyba coś o nagrodach,które zostały licytowane.Wygrana w postaci superanckiego kubeczka marki "kubek" skoromnie dodając przypadła mojemu udziałowi i stanowczo acz nieśmiale chcę przypomnieć się drogi kolego.Co się dzieje w tej sprawie????

 

Przykre,że się zapomina o bractwie budowlanym!!!(Bynajmniej mnie) :(

To równierz źle swiadczy o samej organizacji pamiętnej licytacji,która notabene odbyła się spontanicznie lecz kilka zdań wstępu w tej sprawie na forum zapewne przycziniło by się do lepszego wyniku w zebranych pieniążkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obecnie czuję deliktnie ujmując lekką dozę rozczarowa i proszę drogiego kolegę o sprecyzowanie co się robi w tej sprawie.

 

Jeśli jest to wynik opieszałości Poczty Polskiej to anons ten jest moją retoryką i należy ją traktować w ""(a istniej taka szansa ponieważ osobiście wręczyłem namiary -wizytówka- szanowny Mariuszu -tobie osobiście)

Może w tej sprawie coś się pisało na forum ale z racji małej ilości czasu i trudnego dostępu w internetu wnoszę jak na wstepie!

 

pozdrawiam i mam nadzieję uzyskać szybką odpowiedz? może być sms,gdyż nie wiem kiedy teraz pojawie się na forum? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Drogi Kolego

 

odpowiem Ci krótko i konkretnie... dane wszystkich osób zostały przekazane do redakcj muratora, w poniedzialek po spotkaniu (22 listopada), z prośba o szybkie wysłanie przedmiotów (bo taka była umowa z redakcją). Od tego czasu pytałem wielokrotnie p. Paplińskiego czy kubki i kask zostały wysłane, za kazdym razem slyszalem ze juz za chwileczke, już za momencik. Nawet dzis otrzymalem wiadomosc ze gadzety zostały wysłane, jedyne co moge zrobic w tej sytuacji to notorycznie monitowac redakcje, i przeprosić wszystkich zainteresowanych za opóźnienie. Mam nadzieje że wkrótce kubki i kask dotrą do zainteresowanych i nie bede musiał świecić oczami przed wami

pozdrawiam

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Dziękuję za graulację! (szkoda, że nie ma buźki z mrugającymi rzęsami :D , bo tu by się przydała)

 

 

Co do zdjęć domku, to powiem, że wyszły słabo, bo widać tylko śwaitełka. Najlepszy efekt jest jednak w realu. Ale prześlę choć jedno do Maksia, może coś zobaczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...