Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

cześć kochani!

 

O jejku, nie widziałam, że tak zareagowaliscie na przemyslenia mojego syna :lol: :lol: Chociaż po prawdzie, mi tez kierownica w rękach zadrgała :lol:

 

Bodekku - domek rosnie w oczach, to ten najfajniejszy etap! dach bardzo ładny, podobają mi sie gładkie - najładniejsze i najhdrozsze niestety sa właśnie robione z takich łupków albo karpiówka - też ładna i droga.

Co do żużelku, to już w zeszłym tygodniu dzwoniłam do, swoja droga, przemiłego pana ze Stoczni, zapisał moje dane i powiedział, że da zanć. na razie nie dał. A mógłby :-? Podobno, jakas ksiegowa teraz bierze dla siebie (mam nadzieje, że to nie nasza :wink: :D ). Jakbyś mógł wpłynąć... 8)

 

Paweł dzieki za pochwałe, staralismy sie, szybki, to aż z Kielc jechały; logistyka na medal!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

 

Delf?? a czemu aż z kielc?? całe okna czy same szybki? poproszę o namiar bo juz kolejny raz słysze od kogoś o kielcach i szkle.

 

Kiedys pytałas o drzwiczki szklane do szafek i mowiłem ci o firmie na swierczewskiej, otoż firma ta wyprowadzila sie i są teraz na mieszka 1 w tym budynku co jysk. Mają dobre ceny na akcesoria do mebli, fronty, zawiaski, baaaaardzo fajne laminaty np. do wykonania metalowych imitacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł zadna tajemnicza sprawa - po prostu okazało sie wyliczenie Urzedowskiego na zabudowe tej ściany zupełnie nam nie odpowiada (podpowiadam: było za drogie :wink:) wszytsko przez te trójkaty, a że cos tam otwierać sie musiało, więc zamówilismy u nich tylko jedno standardowe okno, a reszte postanowilismy sami zrobić, jako witryny. No ale szyby nie mogły sie różnić, więc musielismy zamówić takie same. na szczęście na nalepkach była nazwa firmy: właśnie Effector z Kielc i Włoszczowej. Zamówilismy więc u nich same zestawy szybowe, które małżonek z PANEM JURKIEM od Teski :D ladnie zamontowali i 4 tys. w kieszeni! No a logistycznie, to đwietnie spisala sie firma Master Link i moj may, ktorz z panem Jurkiem zbili najbardzyiej wypasiona skrzynie na szyby pod Sloncem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny stan licytacji:

(09.12.2004 godz. 14:00)

 

1. Obrazek namalowany przez Osowę - 100

2. Obrazek 'Anioły Dobroci' wyszyty przez Tolę - 260

3. Obrazek 'Bluszcz' namalowany kredką przez Osowę - 50

4. Butelka legendarnego 'kompociku' od Emems - 125

5. Koszulka z emblematem osoby która wylicytuje tą koszulkę, przekazne przez Emems - 75

6. Kubek nr 1 z logo Muratora - 50

7. Kubek nr 2 z logo Muratora - 30

8. Kask budowlany nr 1 z logo Muratora - 140

9. Nowy kalendarz na 2005 z reprodukcjami obrazów malarza Thomasa Kinkade od Ewak39 - 130

10. Piękne czerwone pudełko od Preev - 50

11. Obrazek od Engi - 60

12. Eliksir rozweselający od Edzi - 75

13. Serwetka od Marii - 30

14. Świeca - rzeźba od Mari - 25

15. Wielofunkcyjny scyzoryk Muratora - 100

16. Kask budowlany nr 2 z logo Muratora - 110

17. Kask budowlany nr 3 z logo Muratora - 80

18. Kubek nr 3 z logo Muratora - 0

19. Płyta: 'Cegiełka na rzecz ofiar powodzi. Moja i twoja nadzieja' od Pattaya - 40

20. Płyta Elli Fitzgerald - 5

21. Piękne czerwone pudełko nr 2 - 25

 

 

Oferta specjalna:

Fotel z podnóżkiem od firmy Yanomebel - 300

 

 

W sumie:

- 1560 zł z licytacji internetowej

- 770 zł z licytacji i zbiórki na spotkaniu grupy szczecińskiej

- 255 zł z licytacji spotkaniu grupy łódzkiej

- 200 zł zebrane przez Ewak39

 

łącznie 3085

 

Licytacja internetowa kończy się 16 grudnia o godz. 20.00

 

Wkrótce Serdecznie zapraszamy do wsparcia zbiórki pieniędzy dla Nikoli, zarówno poprzez licytacje jak i dobrowolne wpłaty na konto.

 

licytacja internetowa http://www.dlanikoli.prv.pl

 

Przypominamy nr konta:

 

KONTO:

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących „Człowiek - Człowiekowi”

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

Edzia&Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...