Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Jolly

przypomniało mi się z dzieciństwa

jak na wsi chodziliśmy do kościoła

i ksiądz czytał: "ogłoszenia parafialne

- w następnym tygodniu kościół sprzątają Nowaki,

- dziękujemy Panu Kaziowi za wykoszenie trawy wokół kościoła

a Pani Krysi za piękne kwiaty, ..... Panu leśniczemu za

przywiezienie choinek"

 

Fajnie było. Ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Cieszę się, że humorki powracają.

 

Joasiu

Wiadomość o kornikach przeraziła mnie :o .

Dzisiaj idę pooglądać wszystkie wystające części belek i sprawdzę czy to dziadostwo czasami u mnie też nie siedzi.

 

Współczuję Ci. Mam wizję jak 5 ton dachówki leci mi na głowę bo więźba nie wytrzymała. Tragedia. :o

 

Działaj, działaj ostro, może nie jest za późno. A na wiosnę niech te !@$##$^ co sprzedają drzewo robią nowy dach.

 

Nie mogę sobie tego wyobrazić. Zrywanie regipsów, wełny, stelaży :o koszmar. :evil: :evil:

 

Przepraszam, że tak tragizuję, ale nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji.

Mam nadzieję, że uda Ci się wszystko załatwić i te robale nie zjadły Ci całego dachu.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas jest tak samo, co niedzielę ksiądz dziękuje osobom, które sprzątały, i tak jak my sprzątaliśmy poszedł ze mną Kevin i też mopem usilnie sprzątał nucąc sobie piosenkę religijną... no to wpisaliśmy go w zeszyt, a w niedzielę ksiądz czyta z zeszytu wymienia po kolei nas no i czyta że Kevin też, ale musiał ironicznie dodać, no on na pewno najwięcej sprzątał..... :evil: :x

 

 

zanieść byśmy może i zdążyli gorzej będzie z kupnem, nie wiem, ale ja jeszcze niczego na święta nie zrobiłam, a ludzi u mnie będzie, że ho hohohohoh, moi rodzice z siostrą - 3, moja siostra z mężem i córą - 3, kuzynka z synem - 2, nas troje - 3 no i może kuzynka z bratem - 2, czyli 13 osób... a ja jeszcze w pieluchach........ :cry: :oops: :oops: :oops:

 

czekam aż Mój wróci, to da mi kopniaka do działania..... :lol: :wink: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolly

 

nie martw się wyrobisz się

 

Jesli Cię to pocieszy to my mamy w I dzień świąt Chrzciny Amelki I bedzie tak około 25 osób. :D :D :D :D :D

 

To dlatego tak szaleję z pierogami i mrożę, gotuję, mrożę ...

 

lalalala już powoli zaczynam czuć święta.

 

Wczoraj powiesiłam pierwsze ozdóbki świąteczne. Fajnie jest :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój ma imieniny w 3 Króli! :D

 

Cześć, witałam sie juz dzisiaj z wami? :oops:

 

Oglądacie może TVN Style? Wczoraj wieczorem pokazywali, a właściwie -ły, jak robic samodzielnie prezenty pod choinkę i dekoracje, abstrahujac od tematu, tam był chyba nasz Kasiorek :o :D Pokazywała jak zrobic takie coś: bierze się wycinanke z papieru do prezentów, albo z serwetki, albo z czegos innego i nanosi na bombke, talerz, drewniana skrzynke, cokolwiek, klejem, albo niałkiem kurzym, tzn, zamazuje sie to, aby dokładnie sie przykleiło (zapackac klejem) - słuchajcie, jak to fajnie wychodzi! Wyglada jak namalowane i jeszcze ma taka postarzona fakture!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...