Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Miśki

 

masz racje za dużo mam pracy. Koniec roku to wszyscy mają nerwówę aby zdążyć, wypchnąć itd.

 

I jeszcze się dowiedziałam, że muszę zgłosić do Urzędu Miasta jakis kod PKD :o :o

 

Nie mamy nowego prawa jazdy, a tam podobno straszne kolejki.

 

No jednym słowem straszny młyn :evil: :evil: :evil:

 

Na forum wpadam szybko czytam i później nic nie kumam :D

 

Dzieki za doinformowanie

 

Spadam do domku

 

do jutra papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olka,

 

specjalnie dla ciebie:

 

Biuro Komunikacji Społecznej Ministerstwa Infrastruktury informuję, że minister infrastruktury podpisał rozporządzenie przedłużające termin wymiany praw jazd (wydanych od 1 stycznia 1984 r. do 30 kwietnia 1993 r.) do dnia 30 kwietnia 2005 r.

Prawa jazdy będzie można więc wymieniać do końca kwietnia 2005 roku, a nie do końca tego roku, jak mówiły dotychczasowe przepisy. Dokumenty należy wymieniać w wydziałach komunikacji podlegających starostom.

Przepisy zezwalają na złożenie wniosku o wymianę prawa jazdy także za pośrednictwem poczty. Natomiast odbiór nowego dokumentu powinien nastąpić osobiście w celu unieważnienia posiadanego dotychczas prawa jazdy.

Żeby wymienić prawo jazdy, należy przynieść lub wysłać wypełniony wniosek, jedno zdjęcie 3,5 na 4,5 cm, kserokopię prawa jazdy oraz dowód uiszczenia opłaty, która wynosi 71 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Dopiero mogę odpocząć! dziś było u nas "świniobicie" a dokładniej: kupiliśmy połóweczkę prosiaczka i przygotowaliśmy część do wędzenia (będzie to robił mój mąż, sam osobiście) zrobiliśmy kiełbasy i jeszcze mam mnóstwo mięsa do pieczenia, smażenia, gotowania, peklowania i takie tam. Kupa roboty, ale jaka satysfakcja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Serdeczne dzięki dla Marynki ale nie pomoże to. Nie mogę więc pytać czy ta Twoja ekipa nie prowadzi kilku budów naraz bo nawet nie wiem w jakiej okolicy budujesz. Może spytasz się czy nie podejmą sie budowy w Wołczkowie

 

:wink: jolly

 

dzięki ale nie mam nic wspólnego z żadnymi firmami w Wołczkowie ani w najbliższej okolicy. Poprostu mieszkam obecnie daleko poza Szczecinem, pracuje w Szczecinie i kupiłem w Wołczkowie działkę na jakiej chce postawic na wiosne dom. Dlatego, że tak daleko od Szczecina mieszkam nie mam rozeznania w temacie budowlańców

 

Dalej szukam ekipy do stanu surowego

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis ostatni dzień licytacji, kończymy licytować o godzinie 20.00

Jeśli nie masz jeszcze przezentów świątecznych, zastanów się czy nie przydałoby Ci się coś z naszej licytacji.

 

 

Stan licytacji na 16.12.2004 godz. 08:00

 

1. Obrazek namalowany przez Osowę - 100

2. Obrazek 'Anioły Dobroci' wyszyty przez Tolę - 260

3. Obrazek 'Bluszcz' namalowany kredką przez Osowę - 50

4. Butelka legendarnego 'kompociku' od Emems - 125

5. Koszulka z emblematem osoby która wylicytuje tą koszulkę, przekazne przez Emems - 79

6. Kubek nr 1 z logo Muratora - 50

7. Kubek nr 2 z logo Muratora - 30

8. Kask budowlany nr 1 z logo Muratora - 140

9. Nowy kalendarz na 2005 z reprodukcjami obrazów malarza Thomasa Kinkade od Ewak39 - 130

10. Piękne czerwone pudełko od Preev - 50

11. Obrazek od Engi - 60

12. Eliksir rozweselający od Edzi - 75

13. Serwetka od Marii - 45

14. Świeca - rzeźba od Mari - 40

15. Wielofunkcyjny scyzoryk Muratora - 100

16. Kask budowlany nr 2 z logo Muratora - 110

17. Kask budowlany nr 3 z logo Muratora - 80

18. Kubek nr 3 z logo Muratora - 20

19. Płyta: 'Cegiełka na rzecz ofiar powodzi. Moja i twoja nadzieja' od Pattaya - 40

20. Płyta Elli Fitzgerald - 10

21. Piękne czerwone pudełko nr 2 - 25

 

 

Oferta specjalna:

Fotel z podnóżkiem od firmy Yanomebel - 300

Fotel naprawdę jest fajny, a obecnie wylicytowana cena jest poprostu śmiesznie niska, fotel możesz obejrzeć pod linkiem

 

W sumie:

- 1919 zł z licytacji internetowej

- 770 zł z licytacji i zbiórki na spotkaniu grupy szczecińskiej

- 255 zł z licytacji spotkaniu grupy łódzkiej

- 200 zł zebrane przez Ewak39

 

łącznie 3144

 

Licytacja internetowa kończy się 16 grudnia o godz. 20.00

 

Serdecznie zapraszamy do wsparcia zbiórki pieniędzy dla Nikoli, zarówno poprzez licytacje jak i dobrowolne wpłaty na konto.

 

licytacja internetowa http://www.dlanikoli.prv.pl

 

Przypominamy nr konta:

 

KONTO:

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących „Człowiek - Człowiekowi”

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

Edzia&Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

oj coś ostatnio krucho u mnie z formą, chyba się starzeję :-? Zaczynam gonić w piętkę i przez to znika gdzies radość życia...

 

Czupurek ja brałam z APY-2, dostałam dobre ceny, ale cały dom u nich zbudowałam, myślę jednak, że pan Krzysztof, swoją drogą całkiem przystojny mężczyzna :wink: (sorry za dygresje, słomiana jestem w końcu :D ), i tobie zaproponuje jakąś dobra cene.

 

Maggie mowę mi odebrało, uwielbiam zawieszać oczy na horyzoncie :wink: gratulacje

 

Potrzebuję namiar na dobrego ortopedę dla dorosłych (mówiłam, że sie starzeje...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...