Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Dzień dobry wszystim!

 

 

 

bikosa

serdeczne dzięki za namiary na murarzy! Zadzwonię, podjadę, zobaczę jak robią i pomyślę.

 

wprawdzie słyszę opinie iż powinnem szukać do budowy stanu surowego górali - niby budują na Warszewie ale konia z rzędem temu kto ich znajdzie

 

Maggie

gratulacje, wprawdzie jestem tutaj co dopiero i nie śmię dyskutować ze "starymi wyjadaczami" ale jak będziesz oranizować ten pierwszy mecz zapisuję się chocby do podawania piłek.

 

Kochani dalej szukam fachmanów do postawienia stanu surowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

dostałem mozliwość zapoznania się z projektem decyzji o warunkach, i rozczarowanie :cry: dom musi mieć minimum 30 stopni kąt nachylenia dachu a ja chciałem 10 stopni bo takie dachy lubię :( pozatym parterówkę z wyoskim dachem to nie chce budować bo to bez sensu. Najciekawsze jest to ze w okolicy są domy o podobnej budowie jak ja bym chciał.

 

 

I co tu zrobić????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wieczorkiem,

dzięki za gratulacje :oops: . Ja też się cieszę! :D No, co prawda na mecz piłkarski to trzeba będzie jeszcze poczekać, ale jakiś survival w chaszczach nad rzeczką - może? :wink:

 

maksiu, tak, to ten kawałek za działką.

 

Paweł_: Jeśli to projekt warunków, to spróbowałabym jakoś dotrzeć do osoby odpowiedzialnej za decyzje (urbanista, z którym wspólpracuje gmina?) i przedstawić swoje założenia. Argument "dobrosąsiedzki" jest jak najbardziej racjonalny i uzasadniony.

Czy we wniosku opisałeś jakiego rodzaju budynek chciałbyś zbudować?

Czy gmina ma aktualny plan zagospodarowania przestrzennego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam piątkowo

 

dzisiaj też krótko bo zaraz znikam i lecę do fachowców

 

Delf - apę prowadzą moi znajomi i po udzieleniu rabatów niektóre rzeczy u nich wychodzą mi najtaniej. wycenę na ocieplenie też już mam (rozwalili castoramę i index), ale jeszcze poszukam innych, co mi szkodzi.

 

czy brama wjazdowa samonośna musi być tak śmiertelnie droga? - w castoramie powyżej 4,0 tys. zł

 

przez te zmiany tras niektórych przyłączy (tak to jest jak się robi dokumentację żeby załapać się na ulgę) mam same kłopoty w postaci latania, masy papierów i wydanej kasy. :cry:

no ale już jestem na finiszu - wczoraj odebrałam od geodety dokumentację inwentaryzacyjną.

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...