Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

 

Joasiu, na Mariackiej jest Federacja Konsumentów. Mają prawników od prawa konsumenckiego, kontaktują z rzeczoznawcami z różnych specjalności. W końcu od tego są, żeby nas bronić i ponoć robią to skutecznie. Porady prawne zdaje się są nawet bezpłatne.

 

Kiedy miałam problemy z przekonaniem sprzedawcy co do zasadności uznania reklamacji, samo napomknięcie o federacji i wszczęciu kroków prawnych podziałało bardzo mobilizująco.

 

Skoro masz kwity, to sprawa jest klarowna. Powodzenia, 3mam kciuki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska... dzielna jesteś

 

Moja żonka robi taką minkę :-? jak musi rozbić kotleta... już nieżywego :D

 

 

Joasia... z tą federacją to dobry pomyśł. Liczący się na rynku sprzedawcy trzęsą portkami na dzwięk tego " imienia" , ale jeśli to prawdziwy BUC to tylko kijem go, niestety.

Czy ja dobrze doczytałem, że już wszystko regipsami masz obudowane? Dobrze było by sprawdzić całą więźbę, upewnić się czy robale jedzą jedną kanapkę czy już cały obiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Joasia w takich momentach człowiek czuje sie naprawde bezradny, bo zanim do takiej "CHWILI SZCZEROŚCI" dojdzie, to traktuje drugą strone, jak równą sobie, czyli nie zakłada, że mozna sie tak zachować, a potem to już brakuje słów, bo nie ma moralnego zezwolenia, żeby podejść do problemu radykalnie (od wschodniej strony :wink: ). A tylko to by pewnie poskutkowało...

 

Maksiu wszystkiego najsłodszego dla twojej Małgoni! Niech rośnie na pociechę rodzicom i krajowi!

 

Chwila zadumy: wiecie, że to juz 4 lata mijają od śmierci Grzegorza Ciechowskiego? Mnie sie wydawał taki niesmiertelny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff... wróciłam chojaczek kupion. dziś wielkie przystrajanie.

 

Teska - kopnełam się do tego Radziszewa, udało mi się wybrać coś ok 1,5m za całe 15 zł. choć po tylu latach patrzenia na sztuczne twory i choinki z folderów miałam o nich trochę za wybujałe mniemanie.

ale cieszę się bo, u mnie dzięki temu będzie trochę świątecznej.

 

dularów aż tak dużo nie spadło, no ale zawsze. niestety na mebelki i wodotryski w ogrodzie nie starczy. chyba że znowu coś spadnie :lol:

 

a delfiego chętnie, chętnie, tylko wciąż ni ma kiedy. a to wracam za późno, a jak wiesz na wiosce ciemno, albo (jak ostatnio) bujam po urzędach.

 

no to teraz może trochę popracuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...