Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Wlasnie dostalismy maila z gminy:

W odpowiedzi na Pana zapytanie z dnia 14.12.2004r. informuję, że w chwili obecnej została zerwana umowa z wykonawcą planu i Gmina jest na etapie poszukiwania nowych wykonawców.

W kwestii procedury planistycznej po wykonaniu niezbędnych poprawek i po uzgodnieniu projektu planu w niezbędnym zakresie plan zostanie wyłożony do publicznego wglądu.

Wyłożenie może nastąpić w pierwszej połowie 2005 roku, ale dokładny termin może zostać określony dopiero po wyłonieniu wykonawcy i podpisaniu z nim umowy na dokończenie prac planistycznych.

W/w kroki określiłem w oparciu o dziś obowiązujące przepisy prawa, które w najbliższym czasie mogą ulec zmianie.

Droga wewnętrzna, która w wykładanej wersji projektu planu, przechodziła przez Pańską działkę ma zostać zlikwidowana, ale o ostatecznych rozwiązaniach będzie można zapoznać się na ponownym wyłożeniu projektu planu do publicznego wglądu.

 

Wydział Urbanistyki i Architektury

Urzędu Gminy w Policach

Stanisław Duda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Decyzja o warunkach zbliza się wielkimi krokami czas na wybór projektu, i tu będe prosił o pomoc ( nie ma to jak doświadczenie)

 

kąt pochylenia wymagany w gminie 30-45 stopni wykluczył projekt

http://www.domnahoryzoncie.pl/3/projekty.php?page=projekty&id_projektu=12&id_autora=1&spacer=2&proj=IRYS

na którym mi zależało więc pozostaje szukać czegoś innego, skoro mam budować wysoki dach to pozostaje budować z poddaszem użytkowym.

 

Moje załozenia:

dach 2 spadowy bez udziwnien prosty w budowie

sciany zewnętrzne jednowarstwowe

powierzchnia 105 do 125 m2

garaz jednostanowiskowy

ogolnie w miare prosty domek z racji budowania go przez mojego ojca ( jakoś nie ufam że sobie poradzi z trudnościami)

 

 

Pewnie będziemy go i tak budowali w 2 etapach czyli poddasze do wprowadzenia a dól będzie czekał na odpowiedni moment. Kolejna sprawa to moje podejscie, nie traktuje tego domu jako docelowego raczej na kilkanascie lat więc moze się nie wyróżniać z tłumu.

 

Czyli prostota, prostota, prostota.

 

jak macie prozpozycję to chętnie skorzystam z doradztwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć...kto jeszcze z Was zaczyna budowę na wiosnę 2005...jakoś raźniej będzie na bieżąco pokonywać te same przeszkody...ja mam już warunki,projekt w toku,planujemu złożyć dokumentacje najpoźniej do końca lutego....noi start z pełną parą w kotłach bo na zimę nie tylko chcemy ale i musimy już mieszkać w nowym domku....by go budować sprzedajemy nasze mieszkania,nowy człowiek w rodzinie w drodze....nie ma na co czekać ...uda się? czy stawialiście swoje domy w jeden sezon?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...