Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Cześć!!!!

 

czyli samo ogrzewanie nie zda egzaminu??? a nawet na forum piszą że taki system potrafi ogrzać chałupę do 350m2??????

 

niestety nie stać mnie na oba rozwiązania, albo pellety albo kominek i dogrzewanie elektryczne!!!!!

 

OTO JEST PYTANIE!!!

 

Teska ale mówiłaś że u Ciebie jest ciepło, więc jeśli będzie trochę zimniej na dworze, to wystarczy włączyć elektryczny....

no to powiedz ile się dokłada do takiego kominka???? proszę, bo może ta babka tak w przenośni powiedziała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly

 

bo u mnie jest ciepło.....jak pale non stop to bywa i 24 stopnie....a mam rozłozysty jakoby dom..i kominek na scianie na taras...wiec rury mam długie...( oststnia dogrzewa garaz)

 

elektryczne mozna zrobic na taryfke nocna( popytaj Jeziera- on ma elektryczne grzeje cały dom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa

Napisz coś więcej o tym zwolnieniu z opłaty.

Bo ja mam z gminą problem, mimo tego że wykonałam sieć na własny koszt i przekazuję ją nieodpłatnie na rzecz gminy to nie chcą mi darować bo nie mam podpisanego porozumienia z gminą (dlatego że robiłam to jeszcze na starych warunkach) a zarządzenie Wójta o zwolnieniu z opłaty wymyślono właśnie po zmianie przepisów. No i w mojej sprawie Pani musi zasięgnąć opinii prawnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

I jak samopoczucie pod koniec roku??

 

Ten rok chyba nie był najgorszy ale chciałabym aby przyszły był 100 razy lepszy.

 

jolly

 

skoro nie masz możliwości grzać gazem, to się nawet nie zastanawiaj i rób kominek + troszkę prundu :)

Bedziesz miała i cieplutko, pieknie, romantycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta opłata zostaje zniesiona od stycznia. Niestety, osoby, które wystąpiły z wnioskiem o podłaczenie do kanalizacji przed styczniem przyszłego roku będą musiały ta połatę uiścić. A od stycznia gmina Dobra rezygnuje z tej kasy. Cud jakiś albo co, że urząd dobrowolnie z czegoś rezygnuje. :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!!!

 

Jak samopoczucie poświąteczne a przednoworoczne?

 

 

Jolly

Jak już Ci pisałam, ja nie mam rozprowadzania, a palę tylko w kominku. Jeszcze grzejniki nie grzały tej zimy. Być może tajemnica tkwi w tym, że mój kominek jest usytuowany pośrodku domu, blisko schodów, no i to że ja praktycznie cały dzień jestem w domu. Gdy wyjeżdżam na 4-5 godzin, podkładam większy kołek i po powrocie on jeszcze się pali. Na dole mam ok 24-25 stopni, a na górze ok 20 stopni (bardzo dobrze się śpi!). Aha mój domek to 220mkw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...